Witcher 3 Novigrad'da FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 10

sXdeha

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet arkadaşlar benim sistemim şöyle:
GTX 1050 Ti 4 GB VRAM.
Intel i5-3350p 3.10 GHz.
8 GB RAM.

Oyunda genel olarak 60 FPS sabit aldığım ayarları buldum. Ama işler Novigrad'a girince değişiyor. FPS 35-40'a kadar düşüyor. Low yapsam bile aynı şekilde bir düşüş oluyor. Oyun HDD'ye kurulu. Sizce sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin oyun için çok ta yeterli değil, Novigrad zaten çok fazla kalabalık ve efektli bir yer. Ek olarak oyun HDD'ye kurulu, normal diye düşünüyorum.
Sadece Novigrad'da oluyorsa sistemsel bir şey olduğunu sanmıyorum hatırladığım kadarıyla da zaten Novigrad oyunun en kalabalık şehriydi galiba NPC fazlalığından dolayı olabilir.
Evrenin en büyük şehri Novigrad zaten, dünyanın başkenti olarak anılıyor. 30 bin kişi mi ne yaşıyordu içerisinde.

Sistemin oyun için çok ta yeterli değil, Novigrad zaten çok fazla kalabalık ve efektli bir yer. Ek olarak oyun HDD'ye kurulu, normal diye düşünüyorum.

Evrenin en büyük şehri Novigrad zaten, dünyanın başkenti olarak anılıyor. 30 bin kişi mi ne yaşıyordu içerisinde.
Evet hocam sırf Witcher'ı her şey ultra oynamak için tekrardan bir sistem dizmeyi düşünmüyor değilim.

Geri
Yukarı