Çözüldü Witcher 3 Özel Ayarlarla En Düşük Grafiklere Getirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EnesHemaxe

Centipat
Arkadaşlar ben Stem'den The Witcher 3 aldım, oyun kasıyor. Ondan oyunu ayarlardan en düşük grafiklere aldım fakat oyunun grafikleri hala iyi durumda, en düşük grafiklere getirmem için ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu videodaki işlemleri uygulamayı dener misin? :D Ne zaman görsem bu videoyu gülesim geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videodaki işlemleri uygulamayı dener misin? :D Ne zaman görsem bu videoyu gülesim geliyor.

Çözüm
Arkadaşlar ben Stem'den The Witcher 3 aldım, oyun kasıyor. Ondan oyunu ayarlardan en düşük grafiklere aldım fakat oyunun grafikleri hala iyi durumda, en düşük grafiklere getirmem için ne yapmam lazım?
Oyunu o grafiklerle oynamanı tavsiye etmem. Ben oyunun en düşük ayarlarında (modsuz en düşük alınan ayarlarda) oynadım. Yeni pc alınca yüksek ayarlarda tekrar oynamak istiyorum. Düşük ayarlarda hiç oynama daha iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı