Witcher 3 ormanın hanımları kitabı yok

bybrian

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, Witcher 3'te takıldım kaldım. ''Velen'deki diğer ipuçlarını incele ve Baronun eşini bul'' görevini yapamıyorum, kızı ve karısının odalarını inceledim hatta kızını buldum ama kızı dönmek istemiyorum dedi. Ben de barona gidip söyledim hatırladığım bu kadar ve ''Ormanın Hanımları'nı oku'' adında bir görev var ancak benim çantamda öyle bir kitap yok o kitabı nereden bulabilirim ?

Bu kitabı sanırım Keira veriyordu. Birlikte bir mağarayı keşfediyorduk.

Keira ile yapılan o mağara görevinin ardından envanterinde bahsi geçen görevin ismiyle ilişkili bir kitap eklenir. Okuduğun zaman görev başlar. Haritanın güney-güneydoğu kısımlarındaki bir bataklığa gitmen gerekecek.

Şuradaki bağlantıdan görevin adımlarını takip edebilirsin.

Keira ile yapılan o mağara görevinin ardından envanterinde bahsi geçen görevin ismiyle ilişkili bir kitap eklenir. Okuduğun zaman görev başlar. Haritanın güney-güneydoğu kısımlarındaki bir bataklığa gitmen gerekecek.

Şuradaki bağlantıdan görevin adımlarını takip edebilirsin.
(Sorduğum bir soru vardı cevabı buldum)

Son düzenleme:
Keira kitabı veriyor, Elf Harabelerinden çıkıyoruz ve Ormanın Hanımları görevini işaretliyoruz.
Buraya kadar sorun yok.

Sorun Kitaplar ve Görev Kitapları'nda böyle bir kitabın bulunmaması.
Biraz araştırdım kitap yok diyenler var ama çözümü bulamadım. Bilen var mıdır?
Keira kitabı veriyor, Elf Harabelerinden çıkıyoruz ve Ormanın Hanımları görevini işaretliyoruz.
Buraya kadar sorun yok.

Sorun Kitaplar ve Görev Kitapları'nda böyle bir kitabın bulunmaması.
Biraz araştırdım kitap yok diyenler var ama çözümü bulamadım. Bilen var mıdır?
Çözümü şöyle: Aile Meseleleri görevini yaparken bir yerde tıkanıyor. O sırada Keira ile Elf Harabelerinde buluşun. Keira, Elf Harabelerinde kitabı veriyor. Kitap, Kitaplar bölümünde yok görev eşyaları kısmında var. Çift tıkladığınızda kitabı okumuş oluyorsunuz.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (51).png
    Ekran Görüntüsü (51).png
    686,7 KB · Görüntüleme: 1.099
Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, Witcher 3'te takıldım kaldım. ''Velen'deki diğer ipuçlarını incele ve Baronun eşini bul'' görevini yapamıyorum, kızı ve karısının odalarını inceledim hatta kızını buldum ama kızı dönmek istemiyorum dedi. Ben de barona gidip söyledim hatırladığım bu kadar ve ''Ormanın Hanımları'nı oku'' adında bir görev var ancak benim çantamda öyle bir kitap yok o kitabı nereden bulabilirim ?
çözümü buldun mu aynı sorunu bende yaşıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı