Witcher 3 oyun içi tavsiyeler

• Konuyu başlatan murty0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 518
Bir de öldürdüğüm her şeyin lootunu, gezinirken denk geldiğim otları, bitkileri vs. sürekli topluyorum ileride lazım olur diye, doğru mu yapıyorum?
Evet toplayın. Zaten kılıçlar ve zirhlar gibi ağırlıkları olmuyor pek. Gördüğünüz her şeyi toplayabilirsiniz.

Arkadaşların dediklerine ek olarak bende şu küçük ama işlevsel modu tavsiye edeyim. Envater ağırlık limiti var oyunda bu modla bu limit kalkıyor istediğiniz kadar eşya vs. taşıyabiliyorsunuz. Kurulumu da basit oyunun kurulu olduğu yerde bin ve dlc gibi dosyaların olduğu yere mods klasörü oluşturup içine: modNoWeightLimit modunu atarsanız mod kurulmuş olur. Ayrıca şunu belirtmeliyim ki bu mod next gen için eğer old gen (1.32 sürüm) oynuyorsanız ona uygun olanı atabilirim. Konuda bahsettiğim modun linki: No Inventory Weight Limit - Next Gen - Over 9000

Arkadaşların dediklerine ek olarak bende şu küçük ama işlevsel modu tavsiye edeyim. Envater ağırlık limiti var oyunda bu modla bu limit kalkıyor istediğiniz kadar eşya vs. taşıyabiliyorsunuz. Kurulumu da basit oyunun kurulu olduğu yerde bin ve dlc gibi dosyaların olduğu yere mods klasörü oluşturup içine: modNoWeightLimit modunu atarsanız mod kurulmuş olur. Ayrıca şunu belirtmeliyim ki bu mod next gen için eğer old gen (1.32 sürüm) oynuyorsanız ona uygun olanı atabilirim. Konuda bahsettiğim modun linki: No Inventory Weight Limit - Next Gen - Over 9000
yaptım hocam teşekkürler.

Arkadaşlar ilan tahtası sarı yanıyor mesela bu kontrat var demekmiş sanırım, bunlardan hangisi kontrat, bazılarında kırmızı mühür vs. oluyordu ben genellikle onlar varsa alıyorum, bunlarda herhangi bir mühür yok, hepsini mi almam lazım kafam karıştı?

1704659442211.png

Son düzenleme:
yaptım hocam teşekkürler.

Arkadaşlar ilan tahtası sarı yanıyor mesela bu kontrat var demekmiş sanırım, bunlardan hangisi kontrat, bazılarında kırmızı mühür vs. oluyordu ben genellikle onlar varsa alıyorum, bunlarda herhangi bir mühür yok, hepsini mi almam lazım kafam karıştı?

Eki Görüntüle 2077881

Bunları almanıza gerek bunlar daha çok oyun içindeki NPC'lerin astığı öylesine ilanlar.

Bunları almanıza gerek bunlar daha çok oyun içindeki NPC'lerin astığı öylesine ilanlar.

Hocam ilan tahtası sarı yandığı halde kağıtlarda mühür yok gördüğünüz gibi ben bunların hangisinin öylesine ilan olduğunu nasıl anlayacağım, hepsini topluyorum o yüzden.

Hocam ilan tahtası sarı yandığı halde kağıtlarda mühür yok gördüğünüz gibi ben bunların hangisinin öylesine ilan olduğunu nasıl anlayacağım, hepsini topluyorum o yüzden.
Asıl ilanlarda bazen dediğiniz gibi mühür oluyor ama en belirgin özelliği büyük kağıtlara yazılmış olmuş olması asıl ilanların böyle en sondaki gibi küçük kağıtlara yazılmış olanlar gereksiz olanlar oluyor.

Hocam ben 260 saat gömdüm oyuna. Bu zamana kadar hiç kağıt almadım, hepsini topladım. Toplayıp geçin derim.

Hocam ben 260 saat gömdüm oyuna. Bu zamana kadar hiç kağıt almadım, hepsini topladım. Toplayıp geçin derim.

Hocam Witcher ekipmanları hakkında bilginiz var mı? Kedi okulu, kurt okulu vs. ben 10 levelim şu an bunları kaç levelde kuşanabiliriz, levelime göre hangi ekipmanı bulup yapmam gerek nereden bakabilirim?

İlk 2 oyunun özetlerini detaylı şekilde okuyup, izleyip Witcher 3'e başladım, oyun içinde bunları yap, bunları yapma, şuna özen göster, şu skilleri geliştir tarzı her konuda vereceğiniz tavsiyelerinizi bekliyorum :)
Erken seviyelerde mutlaka ve mutlaka ekstra diyalog açmak için işaretlediğim skill'i açmanı öneririm. Gerektiği zaman seni beladan kurtaracak bir diyalog seçeneği daha ekliyor bazı sahnelere.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-11 131044.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-11 131044.png
    412,2 KB · Görüntüleme: 9

Geri
Yukarı