Witcher 3 oyun içi tavsiyeler

• Konuyu başlatan murty0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 518
Hocam Witcher ekipmanları hakkında bilginiz var mı? Kedi okulu, kurt okulu vs. ben 10 levelim şu an bunları kaç levelde kuşanabiliriz, levelime göre hangi ekipmanı bulup yapmam gerek nereden bakabilirim?
Hocam siz teçhizat şemalarını levelinizin yettiklerine göre toplamaya başlayın. Herkesin oynama stili farklı olduğu için kendinize uygun olan teçhizat kuşanırsınız. Ben şu an yeni savede 18 levelim ve Gelişmiş Griffin Okulu teçhizatı kullanıyorum. Ama önceki sefer bitirdiğimde Ayı okulu teçhizatları ile bitirmiştim.

Erken seviyelerde mutlaka ve mutlaka ekstra diyalog açmak için işaretlediğim skill'i açmanı öneririm. Gerektiği zaman seni beladan kurtaracak bir diyalog seçeneği daha ekliyor bazı sahnelere.
Açtım bunu hocam 2 seviye yaptım.
Hocam siz teçhizat şemalarını levelinizin yettiklerine göre toplamaya başlayın. Herkesin oynama stili farklı olduğu için kendinize uygun olan teçhizat kuşanırsınız. Ben şu an yeni savede 18 levelim ve Gelişmiş Griffin Okulu teçhizatı kullanıyorum. Ama önceki sefer bitirdiğimde Ayı okulu teçhizatları ile bitirmiştim.
Ben de Griffin ile başlayacağım hocam 11 level istiyor başlangıç için. Ayrıca oyun tarzım, Quen basıp dodge ile düşman saldırılarından kaçarak hızlı saldırı yapmayı seviyorum, bana hangi set daha uygun?

Açtım bunu hocam 2 seviye yaptım.

Ben de griffin ile başlayacağım hocam 11 level istiyor başlangıç için. Ayrıca oyun tarzım, quen basıp dodge ile düşman saldırılarından kaçarak hızlı saldırı yapmayı seviyorum, bana hangi set daha uygun?

Griffin ve mentikor hariç her şeyi kullanabilirsiniz. Ağır değil hafif ve hızlı vuruşlar yapıyorsanız kedi ve engerek okulu ekipmanların kullanabilirsiniz.

Griffin ve mentikor hariç her şeyi kullanabilirsiniz. Ağır değil hafif ve hızlı vuruşlar yapıyorsanız kedi ve engerek okulu ekipmanların kullanabilirsiniz.
Griffin neden önermiyorsunuz hocam, şu an en az level Griffin istediği için onu yaptım, 17 level olunca kedi yapmayı düşünüyorum.

Birde ben Griffin için gerekli görevi yaptım, nasıl üreteceğim ekipmanları ?

Griffin neden önermiyorsunuz hocam, şu an en az level Griffin istediği için onu yaptım, 17 level olunca kedi yapmayı düşünüyorum.
Hocam zaten malzeme sınırı yok oyunda, istediğiniz zırhı yapın kafanıza göre. Arkadaşın önermemesinin sebebi oynanış tarzınıza daha az uygun olması diye düşünüyorum. Gerçi ben 250 küsür saat gömsemde oynayıșıma etkisinden çok görüntüsüne önem veriyordum zırhların.
Birde ben Griffin için gerekli görevi yaptım, nasıl üreteceğim ekipmanları ?
Demirciler veya zırhçılara giderek oradan imal etmelerini sağlayabilirsiniz.

Griffin neden önermiyorsunuz hocam, şu an en az level griffin istediği için onu yaptım, 17 level olunca kedi yapmayı düşünüyorum.

Bir de ben griffin için gerekli görevi yaptım, nasıl üreteceğim ekipmanları?

Griffin seti sadece Witcher büyüleriyle oynuyorsan mantıklı. Onun dışında kılıç falan kullanmıyorsun yani. Ayrıca setleri usta bir demirciye yaptırman gerekiyor. Karga tüneğinde bulunuyor demirci. Sana verdiği görevi yapman gerekiyor tabii. Onun içinde Skellige gitmen ve bir mağaradan ekipmanları alman lazım.

Geri
Yukarı