Çözüldü Witcher 3 Redprelauncher hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Basileus09

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
rx560x
İşlemci
Ryzen 5 2500u
Arkadaşlar, Witcher 3'e girmeye çalışırken Redlauncher hatası alıyorum👇

resim_2023-02-12_011113986.png

"--Launcher-skip" yazınca da bu hatayı alıyorum 👇

Ekran Alın1tısı.PNG

Nasıl düzeltirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mod yüklemişsiniz sanırım. Doğru muyum?

Son düzenleme:
Çözüm
Script Merger indirin. Daha sonra kurulumunu yapın. Bir mod yükledikten sonra bu programı çalıştırın, scriptleri seçin ve merge tuşuna basın. Bir sorun olursa yazabilirsiniz. Biraz zor bir iş.

Script Merger indirin. Daha sonra kurulumunu yapın. Bir mod yükledikten sonra bu programı çalıştırın, scriptleri seçin ve merge tuşuna basın. Bir sorun olursa yazabilirsiniz. Biraz zor bir iş.

Daha mod falan kurmam başıma bela oldu, şimdi de yüklü olan DLC'leri yüklü değilmiş gibi gösteriyor.

Script merger indirin. Daha sonra kurulumunu yapın. Bir mod yükledikten sonra bu programı çalıştırın, scriptleri seçin ve merge tuşuna basın. Bir sorun olursa yazabilirsiniz. Biraz zor bir iş.

Oyunu silip tekrar kurdum ama olmadı sanırım DLC dosyasını silip tekrar indirmem gerekiyor.

Daha mod falan kurmam başıma bela oldu, şimdi de yüklü olan DLC'leri yüklü değilmiş gibi gösteriyor.

Oyunu silip tekrar kurdum ama olmadı sanırım DLC dosyasını silip tekrar indirmem gerekiyor.
Onu bilmiyorum ama önce dosya doğrulaması deneyin. Olmazsa Steam'e girin. Sağ tık, özellikler oradan da DLC'ye basın. Aktif etmeyi deneyebilirsiniz.
1676541138687.png

Geri
Yukarı