Witcher 3 Sansür Saçmalığı

Yukarıdaki bahsettiğin videodaki sansür benim oyunumda da bulunan bir sansür, sansürü nasıl açabilirim anlamış değilim dürüst olmak gerekirse. Sansür işte, konu da bahsettiğim kısımlar yeterli olduğunu düşünüyorum. Cinsel ve vahşetlerin ucundan kesilmiş, orda bu kadar şurda şu kadar sansür var şeklinde anlatmamın bir amacı yok. Oyun Türkiye de sansürlü ve sansür olmayan ülkerlerde ise türkçe altyazı bulunmuyor. Benim sorum zaten türkçe altyazı bulunan, sansür bulunmayan bir ülke, derdim buydu. Oyun Tükiye de 31 gb, sansür bulunmayan ülkerler de 40 gb. Bu ayrıntı zaten oyundan bir çok şeyin değiştiği ve kaldırıldığı anlamına geliyor. Sorunu Yunanistan üzerinden indirerek çözdüm, yardımcı olmaya çalıştığın için de teşekkür ederim.
Kardeş şu Yunanistan üzerinden nasıl indiririz bize de anlatır mısın? Steam'den oyunu aldım ama dediğin gibi sansürlü. Sansürsüz versiyonu nasıl indireceğiz? Yunan serverlarına bağlan diyeceksin ama bir türlü başaramadım. Nasıl yaptığını detaylı anlatırsan sevinirim.

Oyunun Xbox'ta GOTY sürümünü alırsanız sansürler yok oluyor, konum değiştirmeye gerek yok. Sansürün ne olduğunu soranlar için; örneğin Kadınlarla ilişki yaşarsanız üstlerinde sütyen oluyor ve birçok sinematik kesiliyor. Ama GOTY almadıysanız bence yükseltmenize gerek yok. Açın IGN'in sitesinden izleyin videolarını.

Geri
Yukarı