Witcher 3 save problemi

Death Magnetic

Kilopat
Daha fazla  
Selam dostlar, ilk defa Witcher 3'ü oynuyorum sabah almıştım geceye doğru anca yüklendi. 4 saattir falan oynuyorum oyunu bir yerde öldüm ve ana menüye dön seçeneği geldi. Başka tıklayacak bir şey yoktu ve ona tıkladım ben de ama sonrasında kaldığım yerden devam edemedim. Yüklediğim fotoğraftaki gibi, sadece yeni oyuna başlama şıkkı var. İnternetten resimlere baktım ve en üstte devam et seçeneği olmalıydı ama bende yok. Oyunu hiç kaydetmedim ama zaten 10 dakikada bir kendi kendini kaydediyor. Neden böyle oldu acaba? Oyun kaydetmeden tek seferde bitirebileceğim kadar uzun değil zira.

[Img alt="The Witcher 3: Wild Hunt (2015)

Ve bir başka soru, acaba görev görev save dosyası indirebileceğim bir site biliyor musunuz? Bir 4 saat daha aynı yerleri oynayasım yok açıkçası.

Dosya Ekleri

• d91cfe0f-e6b4-42b2-8d10-0a29d2405214.jpg
    d91cfe0f-e6b4-42b2-8d10-0a29d2405214.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleyen: Moderatör:
Nereden save dosyası bulabilirsiniz pek yardımcı olamayacağım, oyun açık dünya olduğu için %100 tamamlanmış saveler haricinde bulması zor.

Ancak Belgeler - The Witcher 3 dizininden "gamesaves" klasörünü silip Steam'den oyun dosyalarını doğrulamayı deneyebilirsiniz. Bir ihtimal save dosyalarını geri getirebilir veya save sorununu çözebilir.

Selam dostlar, ilk defa Witcher 3'ü oynuyorum sabah almıştım geceye doğru anca yüklendi. 4 saattir falan oynuyorum oyunu bir yerde öldüm ve ana menüye dön seçeneği geldi. Başka tıklayacak bir şey yoktu ve ona tıkladım ben de ama sonrasında kaldığım yerden devam edemedim. Yüklediğim fotoğraftaki gibi, sadece yeni oyuna başlama şıkkı var. İnternetten resimlere baktım ve en üstte devam et seçeneği olmalıydı ama bende yok. Oyunu hiç kaydetmedim ama zaten 10 dakikada bir kendi kendini kaydediyor. Neden böyle oldu acaba? Oyun kaydetmeden tek seferde bitirebileceğim kadar uzun değil zira.

[Img alt="The Witcher 3: Wild Hunt (2015)

Ve bir başka soru, acaba görev görev save dosyası indirebileceğim bir site biliyor musunuz? Bir 4 saat daha aynı yerleri oynayasım yok açıkçası.

F5 basmadınız anladığım kadarıyla oyun kendini kaydediyor fakat sizde bu olmamış F5'i deneyip durumu bildirir misiniz?

Geri
Yukarı