Witcher 3 script merger "can't find bundle file" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

EFESHN1903

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16GB
Ekran kartı
GTX 1650 SUPER ASUS ROG STRİX
Anakart
ASUS Z390 H-GAMİNG
İşlemci
İ5-9600K 3.7GHZ
Witcher 3'e yine birkaç mod yükledim merglerken Grandmaster Viper Armor moduna geldiğimde "can't find bundle file" hatası aldım. (SS atacağım)
Modu tekrardan yüklemeyi denedim olmadı o bulamadığı dosyada modun içinde duruyor. Şimdiden teşekkür ederim.

1659610291992.png

[

Son düzenleyen: Moderatör:
Merge yapmadan da çalışabilir diye umuyorum ha çalışmıyor ise, bence başka alternatiflere bakınız. Eğer Vortex ile kurduysanız sorun çıkabilir bazen bende de oluyordu ya Vortex Manager'dan dosyaları ayıklıyordum ya da manul download ile kuruyordum. Olmadı manual kur.

Merge yapmadan da çalışabilir diye umuyorum ha çalışmıyor ise, bence başka alternatiflere bakınız. Eğer Vortex ile kurduysanız sorun çıkabilir bazen bende de oluyordu ya Vortex Manager'dan dosyaları ayıklıyordum ya da manul download ile kuruyordum. Olmadı manual kur.

Benim modları çok karmaşık olmadığı sürece manuel kurmak gibi bir huyum var yani zaten manual kurdum The Witcher 3 mod Manager vs ile kurmayı deneyeceğim olmazsa merge yapmadan çalışacağını umuacağım çalışmazsa yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı