Witcher 3 siyah ekran

İşletim sistemi
Windows 10

Dart_Maul

Hectopat
Merhaba arkadaşlar büyük övgüleri görünce çok pis gaza geldim oyunu yükledim. Fakat Witcher 3'ü açtığım zaman (Ultra ayarlarda) sorunsuz oynatırken yaşlı Witcher'la antremanı bitirip kılıcı kabzasına koyunca siyah ekranda kalıyor yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar büyük övgüleri görünce çok pis gaza geldim oyunu yükledim. Fakat Witcher 3'ü açtığım zaman (Ultra ayarlarda) sorunsuz oynatırken yaşlı Witcher'la antremanı bitirip kılıcı kabzasına koyunca siyah ekran da kalıyor yardım edebilecek var mı?
Process Monitor raporu paylaşır mısın? Bir de oyunun konumundan dolayı da olabiliyor böyle şeyler dosya konumunu da yazar mısın?

Daha önce Driver Booster tarzı programla driver kurdun mu? Ekran kartında, işlemcinde veya RAM'inde OC var mı?

Sistem özelliklerini de yazar mısın?

DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp AMD/NVIDIA'nın sitesinden en güncel sürücüyü indirip kur.

Driver Booster program bilgisayarımda mevcut. Bilgisayarım tepki veriyor hatta oyun içinde oyunun kendi imlecini görebilmekteyim. Ekran kartım ise Sapphire RX570 8 GB Pulse Lite Edition versiyonu.
Bunun dışında sistemim de şu şekilde;
i5-4460 3.20 GHz işlemci
Sapphire RX570 8 GB Pulse Lite Edition
8 GB 1333 MHz DDR 3 RAM

İyi günler tekrardan aslında demek istediğim şey Driver Booster var fakat ekran kartı Driver'ını zaten verdiğiniz siteden(daha önceden) kurmuş bulunmaktayım yine de kaldırmam gerekecek mi?

Geri
Yukarı