Witcher 3 size göre nasil bir oyun?

Witcher 3 nasıl?

• Oy verenlerin toplamı
    63

teknomi4

Hectopat
Yer
Toussaint Düklüğü
Witcher 3 efsanesi. Witcher 3 bana bambaşka bir oyun gibi geliyor. Daha iyisi yok. Grafikler olsun, hikaye olsun yan görevler olsun, savaş mekaniği olsun, karakter uyumu olsun ve bir sürü sayılacak şey bir bana mı böyle geliyor sizde de öyle mi?
(Anketten seçmeyi unutmayın)

RPG sevenlerin hayran kaldığı bir oyun. Keza bu oyundan sonra hiçbir oyundan zevk alamayanlar bile var. Ama benim gibi RPG meraklısı olmayanlar için ise pek ilgi çekici gelmiyor. 3 kez alıp iade ettim.

Abartılan, kötü ve balon diyenin kendisine saygısı yoktur. :D
Şaka bir yana oynadığım en iyi oyunlardan biri. Witcher 3 oynadıktan sonra diğer oyunlardan onun kadar zevk alamazsın. Benim için birinci sırada Witcher 3, ikinci sırada Detroit Become Human yer alıyor.

RPG sevenlerin hayran kaldığı bir oyun. Keza bu oyundan sonra hiçbir oyundan zevk alamayanlar bile var. Ama benim gibi RPG meraklısı olmayanlar için ise pek ilgi çekici gelmiyor. 3 kez alıp iade ettim.
Ben de öyleyim şu an.Başka bir hikayeli oyun aldım ama sarmadı ondan sonra Ac:Syncdiate aldım onu indirdim yine sarmadı.Beklentilerimi artık karşılamıyor çoğu oyun.

Ben de öyleyim şu an.Başka bir hikayeli oyun aldım ama sarmadı ondan sonra Ac:Syncdiate aldım onu indirdim yine sarmadı.Beklentilerimi artık karşılamıyor çoğu oyun.
Yaşınız geldiyse normaldir. Ben de aynı durumdayım. Eskiden saatlerimi gömüyordum ama şimdi durum farklı. Akşam eve gelince stres atmak için biraz Human Fall Flat, biraz da GTA Online giriyorum. İnşallah temmuzda düğün var. Sonrasında artık ayda yılda bir girerim. 😅

Yaşınız geldiyse normaldir. Ben de aynı durumdayım. Eskiden saatlerimi gömüyordum ama şimdi durum farklı. Akşam eve gelince stres atmak için biraz Human Fall Flat, biraz da GTA Online giriyorum. İnşallah temmuzda düğün var. Sonrasında artık ayda yılda bir girerim. 😅
Mutluluklar dilerim.

Geri
Yukarı