Çözüldü Witcher 3 son dilek görevi cini bulamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Meh_met

Hectopat
Witcher 3'de son dilek görevindeyim ama cini bulamadım ve görev başarısız oldu ama araştırma mı söylediği her enkazı araştırdım bulamamak benim mi hatam yoksa öyle olması mı gerekiyordu? Eğer bulamam gerekiyorsa Save'i geri yükleyip aynı görevi tekrara yapacağım. Siz o cini nasıl buldunuz? Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Hocam kitaplığa doğru kan var onu inceleyin, sonra sol tarafta 2 kitap olacak onları okuyun kitaplığa gelin efsunger duyusu ile inceleyin bulmuş olacaksınız.
Cini bulmanız gerekiyor daha dikkatli araştırın. Yanlış hatırlamıyorsam ben de zorlanmıştım.

Witcher 3'de son dilek görevindeyim ama cini bulamadım ve görev başarısız oldu ama araştırma mı söylediği her enkazı araştırdım bulamamak benim mi hatam yoksa öyle olması mı gerekiyordu? Eğer bulamam gerekiyorsa Save'i geri yükleyip aynı görevi tekrara yapacağım. Siz o cini nasıl buldunuz? Yardımcı olursanız sevinirim.
Witcher görüşünü kullanarak bulmuştum.
Kitaplığın altına baktınız mı? (Yanlış hatırlamıyorsam)

Hocam kitaplığa doğru kan var onu inceleyin, sonra sol tarafta 2 kitap olacak onları okuyun kitaplığa gelin efsunger duyusu ile inceleyin bulmuş olacaksınız.

Çözüm
Witcher görüşünü kullanarak bulmuştum.
Kitaplığın altına baktınız mı? (yanlış hatırlamıyorsam)

Kitaplık mı? Ben Yennefer ile teknedeyim ve tekneden denizin altındaki en kazlara bakıyorum kitaplığa hiç denk gelmedin enkazlar da.

Ben Yennefer ile tekne de olduğumuz ve benim gemi enkazlarını araştırdığım görevdeyim aynı görevden mi bahşediyoruz?

Geri
Yukarı