Sürprizbozan Witcher 3 son dilek görevi her türlü aktifleşiyor mu?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ciri Riannon

Decapat
Uyarımı yaptım, ama yinede belirteyim. Aşağıdaki yazı spoiler içeriklidir. Selamlar, yine aklıma bir soru geldi ve merak ettin. Eski Save'im olmadığından, bilenlere sormak istedim. :) X bir oyuncu düşünün, bu oyuncu Geralt'ın Triss ile ilişki yaşamasını istiyor ve istikamet Skellige görevini yapmadan önce, deniz feneri sahnesini gerçekleştiriyor. Daha sonra Skellige'a Yennefer ile buluşmak için gidiyor, Yennefer'ın olaydan haberi olmadığı için Geralt ile ufaktan flörtleşiyorlar. Yennefer ile kaer Trolde'de laborotuvardan maskeyi çalma görevi var biliyorsunuz. Orada maskeyi alınca, iki seçenek çıkıyor; burada boğulup öleceğiz ve seni öpmek istiyorum şeklinde. Oyuncu, burada seni öpmek istiyorum seçeneğini seçerse, Yennefer, Geralt ile başa baş kaldığı bir odaya ışınlıyor ve istersek malum sahneyi gerçekleştirebiliyoruz. Eğer bu seçenekten ilerlerse, son dilek görevi etkinleşiyor bildiğiniz gibi. Peki bu görevde, "burada boğulup öleceğiz" seçeneğini seçtikten sonra, namert görevini yapmaya gidip, Sjakal'ı konuşturduktan sonra, görev sonu yine son dilek görevi etkinleşiyor mu, oyuncu yapabiliyor mu bu görevi? Yoksa son dilek görevinde yapabildiğimiz üzere, görevi oynamadığımız için Yennefer'ı reddetmediği için, ileride tango üç kişiyle yapılır görevi mi çıkıyor? İşin aslı, oyuncu ikinci seçeneği seçse dahi, her halükarda Yennefer'ı ileride reddedebiliyor mu?

Son düzenleme:
Ben bu boğulma sahnesini hiç görmedim ki? Ama son dilek görevini her oynamam da denk gelmedim.
Boğulmuyorsun zaten hocam, Yennefer hızlıca aklına gelen ilk şeyi düşün diyor o sahnede. Boğulup öleceğizi seçersen, bireysel bir oda yerine toplu salona geri ışınlanıyoruz. Bu durumda sonraki görevlerde yinede son dilek, aktif oluyor mu merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı