Çözüldü Witcher 3 son dilek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AhmetSdS

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Witcher 3'te son dilek görevine geldim ama bir hata yapıp zincire bağlanmak istemiyorum. Bundan önce Triss'e seni seviyorum dedim ve gitmesini engelledim. Burada şimdi Yennefer'i reddetmem gerekiyor ama tam olarak ne yapacağım? böyle hafif spoi vermeden anlatabilecek var mı? Mecbursanız eğer fazla olmadan spoiler verebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar merhaba. Witcher 3'te son dilek görevine geldim ama bir hata yapıp zincire bağlanmak istemiyorum. Bundan önce Triss'e seni seviyorum dedim ve gitmesini engelledim. Burada şimdi Yennefer'i reddetmem gerekiyor ama tam olarak ne yapacağım? böyle hafif spoi vermeden anlatabilecek var mı? Mecbursanız eğer fazla olmadan spoiler verebilirsiniz.
Dostum Yennefer'le en ufak flört içerecek seçenekleri yapma. Riske girmek istemiyorsan hangi seçeneğe tıklaman gerektiğini de söylerim. Kısaca görevden sonra size hislerinizi soracak orada inkar edin.
Aynen öyle oldu hocam. Sinirli bana ): Yeni seçecektim normalde ama Triss'i tekne yerinde gitmesine izin vermem gerektiğini bilmiyordum. Mecbur kaldım.
Ben de Triss'i seçtim ama isteyerek. Önceki oyunları oynadınız mı bilmiyorum ama Triss 2. oyunda baya başrol gibiydi her konuda yanımızdaydı. Yen daha yeni bitme gibi bir şey. Ben Triss'in daha çok sevdiğini düşünüyorum.

Ben de Triss'i seçtim ama isteyerek. Önceki oyunları oynadınız mı bilmiyorum ama Triss 2. oyunda bayağı başrol gibiydi her konuda yanımızdaydı. Yen daha yeni bitme gibi bir şey. Ben Triss'in daha çok sevdiğini düşünüyorum.

Vallahi hocam ben oyun kültürüne tam olarak 12. sınıfa girerken yani bu yaz başladım. Oyunların ne olduğuna, oyun türlerine, falan gibi şeylere o yüzden bayağı bu aralar indirimdeki iyi oyunları alıyorum. Konudan dağıldım kusura bakmayın. O yüzden oynamadım ama bana yen bir tık daha iyi geliyor o da küçük bir farkla Triss'te çok sempatik. 2. oynayışımda da yeni seçerim artık :D

Vallahi hocam ben oyun kültürüne tam olarak 12. sınıfa girerken yani bu yaz başladım. Oyunların ne olduğuna, oyun türlerine, falan gibi şeylere o yüzden bayağı bu aralar indirimdeki iyi oyunları alıyorum. Konudan dağıldım kusura bakmayın. O yüzden oynamadım ama bana yen bir tık daha iyi geliyor o da küçük bir farkla Triss'te çok sempatik. 2. oynayışımda da yeni seçerim artık :D
İndirimlerde tüm Witcher oyunları paket olarak satılıyor. DLC'ler de aynı şekilde. 1. oyun çok eski gelebilir ama 2. oyunu kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. Benim de oyun kültüründen uzaklaşma zamanım bende 12. sınıfım. Sınav olduğu için geçen ay tekrardan tüm Witcher serisini bitirdim. Witcher ile ilgili sorunuz olursa yeni konu açtığınızda etiketleyebilirsiniz.

İndirimlerde tüm Witcher oyunları paket olarak satılıyor. DLC'ler de aynı şekilde. 1. oyun çok eski gelebilir ama 2. oyunu kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. Benim de oyun kültüründen uzaklaşma zamanım bende 12. sınıfım. Sınav olduğu için geçen ay tekrardan tüm Witcher serisini bitirdim. Witcher ile ilgili sorunuz olursa yeni konu açtığınızda etiketleyebilirsiniz.

Kolay gelsin hocam şimdiden çalışmalarınıza. İndirim zamanı alsam mı bilemedim ve bir hata yapıp almadım. Ama 2. oyun indirime girsin alacağım kesinlikle. Teşekkürler size de ilginiz için <3

Yeni konular

Geri
Yukarı