Sürprizbozan Witcher 3 son seçim yaptırmadı

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İhan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Witcher 3'ü bugün bitirdim ama internette okuduğum kadarıyla bir seçim yaptırıyor. Ya yen ya da Triss birini seçiyorduk, diğeri ölüyordu ben hem Yen'e sevdiğimi hem de Triss'e gitme kal dedim ve öpüşme sahnesinde OPT'um. Ama bana seçim yaptırmadı. Sorum şu, neden neyi yanlış yaptım? Oyunu 45 saate falan bitirdim bu spoilerı 15.saate falan yedim ve hep ne seçeceğimi düşündüm. Sormayınca hayal kırıklığına uğradım. Sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Yen veya Triss ölmüyor, senin gördüğün şey mod'dur.

Evet, dediğin gibi ikisi arasından seçim yapabiliyorsun. Fakat anlattıklarına bakacaksak ya sen romantizm diyaloglarında yanlış bir şey yaptın, ya da ikisini birden seçtin ve ikisi de seni terk etti.

Öncelikle Yen veya Triss ölmüyor, senin gördüğün şey mod'dur.

Evet, dediğin gibi ikisi arasından seçim yapabiliyorsun. Fakat anlattıklarına bakacaksak ya sen romantizm diyaloglarında yanlış bir şey yaptın, ya da ikisini birden seçtin ve ikisi de seni terk etti.

Tam olrk nerede yanlış yapmış olabilirim bir fikriniz var mı acaba?

Tam olarak nerede yanlış yapmış olabilirim bir fikriniz var mı acaba?
Konuyu bir daha inceledim, ikisini de seni seviyorum demişsin. Ardından ikisi de seni terk etmiş.

Bir tane sahne vardı, Geralt'ı grup yapmak için kandırıyorlardı. Bu sahneyi kaçırmış olman imkansız.

Konuyu bir daha inceledim, ikisini de seni seviyorum demişsin. Ardından ikisi de seni terk etmiş.

Bir tane sahne vardı, Geralt'ı grup yapmak için kandırıyorlardı. Bu sahneyi kaçırmış olman imkansız.
Öyle bi sahneye veya 2sinden birini seçtirdiği hiçbir sahne olmadı ciriye kılıcı verdik ve bitti

Geri
Yukarı