Sürprizbozan Witcher 3 Soru

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Küçük Emrah

Kilopat
Arkadaşlar oyunun ortalarındayım. Daha karşıma çıkmadı ama Triss ya da Yennefer'dan birini seçtireceğini tahmin ediyorum. Bu seçim oyunun sonunu etkiliyor mu yoksa sadece Yennefer ve Triss'in sonunu mu etkiliyor? Spoiler vermeden etkiliyor ya da etkilemiyor şeklinde kısa cevaplar verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar oyunun ortalarındayım. Daha karşıma çıkmadı ama Triss ya da Yennefer'dan birini seçtireceğini tahmin ediyorum. Bu seçim oyunun sonunu etkiliyor mu yoksa sadece Yennefer ve Triss'in sonunu mu etkiliyor? Spoiler vermeden etkiliyor ya da etkilemiyor şeklinde kısa cevaplar verirseniz sevinirim.
Sadece ciri ile olan ilişkiniz oyun sonunu etkiler. Triss ve yen ile bir şey değişmiyor.

Sadece ciri ile olan ilişkiniz oyun sonunu etkiler. Triss ve yen ile bir şey değişmiyor.
İstediğimi seçebilirim değil mi? Ben Triss'i seçmek istiyorum ama fikrim değişebilir. Daha Yennefer ile çok temasa geçmedim. Ama herkez Yennefer'ı seçmiş. O yüzden soruyorum. Triss yada Yennefer seçimi sadece kendi hikayelerini değiştiriyor?

Oyunun sonunu değiştiriyor fakat asıl sonu değil, spoilersız anlatmak zor fakat, seçtiğiniz kişi asıl sonu etkilemiyor. Oyun devam ederse ana hikaye bittikten sonra kiminle aranın olacağını belirliyor. İkisinden birini, ikisini birden ya da hiçbirini seçme şansınız var fakat benim hatırladığım seçimler aynı anda ya da yakın zaman aralıklarında olmuyor. Yani çoktan seçimleri yapmış olabilirsiniz bile.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı