Witcher 3'te soru işaretlerinin hepsine gidilmeli mi?

Hprty

Decapat
Merhaba. Başlıktan da görmüş olduğunuz gibi sizce soru işaretlerine gitmek çok gerekli mi? Anlık olarak 620 saatim var ve bir kez olsun "hadi şu haritadaki soru işaretlerini komple bitireyim ya" demedim. Sadece yolumun üstündekilere gittim. Çünkü gerçekten çok tırt, haydut kampı, yamyam kampı cart curt... Diyebilirsiniz ki seviye kasmana ve ticaret yapmana olanak sağlayacaktır. Arkadaşlar ne ekonomik açıdan ne seviye bakımından bir problemim var. Şu anda Skellige'dayım ve Yennefer ile büyü afetinin olduğu yerde buluşmam gerekiyor. Görev seviyesi 17 iken ben şu anda 29 seviyeyim. Ekonomik açıdan da bir sıkıntı yok cebimde 25k para var. Ekipmanlarım sapa sağlam. Daha önce Efsunger teçhizatlarını da yaptım ve kuşandım (kurt ve kedi). Durumu gördüğünüzü düşünüyorum. Şu halde soru işaretlerine teker teker gitmeye gerek var mı? Hele Skellige, denizin ortasında oradan oraya oradan oraya. İnanılmaz sıkıcı. Sonuç olarak ne dersiniz?

Yanlış hatırlamıyorsam oradan hikayeli yan görevler çıkıyordu. Ben severek oynamıştım. Tavsiye ederim.

Çoğu saçma sapan canavar yuvası falan ama bazı yan görevler mevcut. Bazılarında hazine oluyor ama hiç işe yarar tarafı yok.

Bazı soru işaretleri ikincil görev. Çoğu hazine, canavar yuvası, haydut kampı ancak içlerinde ikincil görev olanlarda var. Karakterine direkt yetenek puanı veren kudret alanları da var tabii. Bütün soru işaretlerine gitmiş ve oyunu %100 bitirmiş biri olarak söylüyorum.

Geri
Yukarı