Witcher 3 Steam İndirimi ₺161,70

Birincisi şu oyunu zamaninda 15 liraya almayan eleman 500 TL'yi de hak ediyordur yapacak bir şey yok.
İkincisi Epic'te daha ucuzken Steam'den pahalıya almak da fuzuli harcamadır.

Peki ya neden hocam? Açıkçası beni de çok sarmadı ama verdiğim 15 liraya bile yazıklar olsun dedirten bir oyun değildi.

Çok kötü bir optimizasyonu var, görevler karmakarışık. Ben hayatımda bir oyunu oynarken hiç bu kadar sinirlenmemiştim. Diğer bir arkadaşım DS3 kırmıştı bu oyunda. Witcher 2'den zaten bahsetmek istemiyorum oyunun introsunu izleyip alt+F4 çekmiştim.

Çok kötü bir optimizasyonu var, görevler karmakarışık. Ben hayatımda bir oyunu oynarken hiç bu kadar sinirlenmemiştim. Diğer bir arkadaşım DS3 kırmıştı bu oyunda. Witcher 2'den zaten bahsetmek istemiyorum oyunun introsunu izleyip alt+F4 çekmiştim.

Optimizasyonu şu anda kötü değil, RPG türüne aşina değilseniz sizi içine çekmeyebilir bu oyunun suçu değil, W2 oyununun introsunda ne var ki? Ve W2 ne alaka?

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR 2 nerede Witcher 3 nerede 😀
RDR 2 bir başyapıt.

Bu nasıl bir yorum? Witcher 3 bildiğin gömülmüş burada oyun RDR'den daha iyi de neyse.

Siz bilmiyorsunuz oynamayı 😂

Optimizasyonu şu anda kötü değil, RPG türüne aşina değilseniz sizi içine çekmeyebilir bu oyunun suçu değil, W2 oyununun introsunda ne var ki? Ve W2 ne alaka?

Hocam bırakın anca popüler kültür kölesi. Witcher ile RDR'yi kıyaslayan gördüm 😂 realistic oyun seven RDR der fantastik oyun diyen Witcher 3 der ki Witcher RDR'den daha kaliteli bir oyundur.

Geri
Yukarı