Witcher 3 Triss ile görevden sonra yeni görev gelmedi

Lesath16

Centipat
Daha fazla  
Evdeki fareleri Triss beraber temizledik ama sonra ya şimdi ya hiç görevi gelmedi. Bu görev daha sonradan mı geliyor yoksa Triss ile farklı diyaloglar mı çevirmem gerek?

Spoiler olarak işaretleyin. Sanırım farklı bir boyuta geçilen yerdesiniz. Farelerin yuvalarını temizlemen gerekiyor.

Bir SS atarsan daha iyi olur.
Bu fare görevinden bahsediyorum. Şimdi ya da asla görevini almak için bu fare görevinde bir şey mi yapmam lazım yoksa o görev ileride mi geliyor?

Dosya Ekleri

• images (18).jpeg
    images (18).jpeg
    35,5 KB · Görüntüleme: 14
Bu fareleri temizleme işi bittiğine emin misin? Bittiyse kapının önündeki adamdan ödül istiyorsun.
Görevi yaptım zaten bu ssi internetten buldum. Benim öğrenmek istediğim şimdi ya da asla görevini almak için triss ile farklı bir diyalog mu yürütmem gerek yoksa oyun zaten bu görevi ileride veriyor mu?

Artı -1 Eksi
En son Pyres of Novigrad (Novigrad'ın Odun Ateşleri) görevini mi yaptınız? Eğer öyleyse sırasıyla Novigrad Dreaming (Novigrad Rüyası), Broken Flowers (Kırık Çiçekler) ve Get Junior (Küçük'ü Hakla) ana görevlerini yapın.
Daha sonra Count Reuven's Treasure (Kont Reuven'in Hazinesi) ve ardından A Matter of Life and Death (Ölüm Kalım Meselesi) görevlerini yaptığınızda Now or Never (Ya Şimdi Ya Asla) görevini alıp yapabilmeniz lazım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı