Witcher 3 Triss ile yeneffer seçimi

Hatırlamıyorum seçimlerden kaynaklı mı aldatıyor?
Yok hocam. Oyun içinde görmeniz mümkün değil ama, size belli şeyleri söyleyeyim, puzzle’ı birleştirin:

- Witcher 1’in başında, Triss’in odasının camına doğru ayak izleri var. Biri yakın zamanda camdan atlamış.
- W3’te Lambert ile Geralt içip, oyun oynarken, Geralt, hiç birine yakalanmamak için, bir kadının camından atlayıp atlamadığını soruyor Lambert’a. Lambert da, evet, fakat yakın bir dostu üzmemek için yaptım diyor.
- Lambert’ı Gwent’te yenince Triss kartı kazanıyorsunuz.

Bu konuyu daha fazla araştırınca, daha çok şey çıkar, ama bence bunları tesadüfi koymuşlar gibi durmuyor.

Yok hocam. Oyun içinde görmeniz mümkün değil ama, size belli şeyleri söyleyeyim, Puzzle'ı birleştirin:

- Witcher 1'in başında, Triss'in odasının camına doğru ayak izleri var. Biri yakın zamanda camdan atlamış.
- W3'te lambert ile Geralt içip, oyun oynarken, Geralt, hiçbirine yakalanmamak için, bir kadının camından atlayıp atlamadığını soruyor Lambert'a. Lambert da, evet, fakat yakın bir dostu üzmemek için yaptım diyor.
- Lambert'ı Gwent'te yenince Triss kartı kazanıyorsunuz.

Bu konuyu daha fazla araştırınca, daha çok şey çıkar, ama bence bunları tesadüfi koymuşlar gibi durmuyor.

Siz bunu yazarken merak edip teori videosunu izledim. Lambart ın bahsettiği muhtemelen arkadaşı eskelmiş. Bahsettiğiniz ayak izleride yatakta bitmiyormuş yani muhtemelen sadece Triss lambert ı teleportlamış ve Triss'in evinde güçlü bir teleport cihazı olduğu için mantıklı o bölümde aynı zamanda Triss gecelikle çıkıyor ancak bu da Geralt'ı çamurdan çıkardıktan sonra duş almasından kaynaklıymış hatta bununla ilgili bir Gwent kartı da var. Yani sadece teori bahsettiğiniz. Gwent kartları da dünyanın her yerinde çıkıyor örneğin Triss'in bir kartı bir handa çıkıyor Geralt'ın kendi kartı da başka bir yerden çıkıyor. Kısaca Triss forever.

Siz bunu yazarken merak edip teori videosunu izledim. Lambart ın bahsettiği muhtemelen arkadaşı eskelmiş. Bahsettiğiniz ayak izleride yatakta bitmiyormuş yani muhtemelen sadece Triss lambert ı teleportlamış ve Triss'in evinde güçlü bir teleport cihazı olduğu için mantıklı o bölümde aynı zamanda Triss gecelikle çıkıyor ancak bu da Geralt'ı çamurdan çıkardıktan sonra duş almasından kaynaklıymış hatta bununla ilgili bir Gwent kartı da var. Yani teori bahsettiğiniz. Triss forever.
E hocam teori tabiki. Kesin olması için cutscene olarak Triss-Lambert’ı birlikte görmemiz lazım. Sadece bu kadar şeyi tesadüfen koymaları mantıklı gelmiyor. Bence teoride gerçeklik payı var. Triss Lambert ile takıldı diye ben gidip Yen’i seçmem sonuçta, ufak bir detay bu :D

E hocam teori tabii ki. Kesin olması için cutscene olarak Triss-lambert'ı birlikte görmemiz lazım. Sadece bu kadar şeyi tesadüfen koymaları mantıklı gelmiyor. Bence teoride gerçeklik payı var. Triss lambert ile takıldı diye ben gidip Yen'i seçmem sonuçta, ufak bir detay bu :D

Bence sadece şüphe uyandırmak istemişler etkileşim böyle böyle oluyor. Ama Triss karakterist olarak asla Geralt'ı aldatıcak karakter değil. Birde Yennefer'ı hiç sevmiyorum açıkçası oyunda bile hiç samimi gelmiyor. Kitapta yüz kere aldatıyor.
Hatta kitapta Geralt başka bir büyücüyle tartışırken yenneferın gece geraltla sabah büyücüyle ilişki yaşadığı ortaya çıkıyor. xD

Tabii ki de Yenn. Sadece oyunları oynamış olsaydım Triss derdim ama ilk kitabın hatırına bile Yenn diyebilirim şu an. Bu arada aldatma konusuna girerseniz çıkamazsınız arkadaşlar, kitaplarda ve oyunlarda Geralt'ın neler yaptığını biliyoruz. Ayrıca ikisi birden de güzel ama sonu kötü, neyse sustum ben. 😀

Tabii ki de yenn. Sadece oyunları oynamış olsaydım Triss derdim ama ilk kitabın hatırına bile yenn diyebilirim şu an. Bu arada aldatma konusuna girerseniz çıkamazsınız arkadaşlar, kitaplarda ve oyunlarda Geralt'ın neler yaptığını biliyoruz. Ayrıca ikisi birden de güzel ama sonu kötü, neyse sustum ben. 😀

Kitabı okuyup nasıl yen dedin bilmiyorum farklı kitapları okuyoruz herhalde tüm seriyi okudun mu? Yen sadece Geralt ve Ciri'ye değer veriyor true love Triss.

Kitabı okuyup nasıl yen dedin bilmiyorum farklı kitapları okuyoruz herhalde tüm seriyi okudun mu? Yen sadece Geralt ve Ciri'ye değer veriyor true love Triss.
Eğer farklı bir seçim hakkım olsaydı Essi Daven derdim ama Yenn iyinin kötüsü olarak benim seçimim oluyor. Yennefer çok başına buyruk ve kötü muamele ediyor ama onu kişilik olarak Triss'ten daha güçlü buluyorum. Hafıza kaybı meselesinde Triss'in yaptıkları beni iğrendirmişti. Ayrıca Thanned Adası'nda Yennefer'ın düştüğü durum da ayrı bir şey. Triss yumuşak karakterli olsa da seçimim olmaz, ayrıca gerçek aşkı demene şaşırdım. Cin olayında Geralt ile Yenn'in kaderlerinin bağlanması gerçek aşkı olduğunu göstermez mi? Ya zevkler tartışılmaz ama fiziksel açıdan Triss desem de diğer türlü yanına yaklaşmam asla.

Eğer farklı bir seçim hakkım olsaydı Essi Daven derdim ama Yenn iyinin kötüsü olarak benim seçimim oluyor. Yennefer çok başına buyruk ve kötü muamele ediyor ama onu kişilik olarak Triss'ten daha güçlü buluyorum. Hafıza kaybı meselesinde Triss'in yaptıkları beni iğrendirmişti. Ayrıca Thanned Adası'nda Yennefer'ın düştüğü durum da ayrı bir şey. Triss yumuşak karakterli olsa da seçimim olmaz, ayrıca gerçek aşkı demene şaşırdım. Cin olayında Geralt ile Yenn'in kaderlerinin bağlanması gerçek aşkı olduğunu göstermez mi? Ya zevkler tartışılmaz ama fiziksel açıdan Triss desem de diğer türlü yanına yaklaşmam asla.
Geralt bunu dilediği için kaderleri bağlanıyor. Yoksa cin siz birbiriniz için yaratılmışsınız demiyor.

Aldatıyor. Lambert ile hem de. Ha Yennefer da aldatıyor, 1-3 arasında. Geralt’ın ne kadar kadınla birlikte olduğunu düşününce, Yen ya da Triss aldatmış demek de saçma oluyor.
Lambert teorisine inanmayın be hocam, sadece Vizima’da olan ayak izlerinin boyutundan bile anlaşılır onun Lambert olmadığı, çokça kez çürütülmüş bir şey zaten. Kart ise saçmalıktan ibaret, Thaler da Geralt kartı veriyor, Geralt ile yatmış mı oldu şimdi Thaler? Üstelik kitaplarda iki karakter de birbirinden nefret ediyor desem doğrudur, Blood of Elves’e bir göz atın.

Kitaplarda ikisi de bir kere aldatıyor sayılır, araları bozuk değilken başkaları ile beraber olduğu zamanları sayın, yoksa işler karışabilir :)

Yeni konular

Geri
Yukarı