Witcher 3 Triss ile yeneffer seçimi

Yok hocam. Oyun içinde görmeniz mümkün değil ama, size belli şeyleri söyleyeyim, puzzle’ı birleştirin:

- Witcher 1’in başında, Triss’in odasının camına doğru ayak izleri var. Biri yakın zamanda camdan atlamış.
- W3’te Lambert ile Geralt içip, oyun oynarken, Geralt, hiç birine yakalanmamak için, bir kadının camından atlayıp atlamadığını soruyor Lambert’a. Lambert da, evet, fakat yakın bir dostu üzmemek için yaptım diyor.
- Lambert’ı Gwent’te yenince Triss kartı kazanıyorsunuz.

Bu konuyu daha fazla araştırınca, daha çok şey çıkar, ama bence bunları tesadüfi koymuşlar gibi durmuyor.
Bu sadece teori. Koskoca Lambert’in minnacık ayak izleri olmaz.
Lambert teorisine inanmayın be hocam, sadece Vizima’da olan ayak izlerinin boyutundan bile anlaşılır onun Lambert olmadığı, çokça kez çürütülmüş bir şey zaten. Kart ise saçmalıktan ibaret, Thaler da Geralt kartı veriyor, Geralt ile yatmış mı oldu şimdi Thaler? Üstelik kitaplarda iki karakter de birbirinden nefret ediyor desem doğrudur, Blood of Elves’e bir göz atın.

Kitaplarda ikisi de bir kere aldatıyor sayılır, araları bozuk değilken başkaları ile beraber olduğu zamanları sayın, yoksa işler karışabilir :)
Sizi bayadır görmüyordum, özlemişim hocam. :D

Sizi bayadır görmüyordum, özlemişim hocam. :D
İlgimi çeken konular görememiştim hocam, o sebeple yazmıyordum, yoksa buralardayım hep.
Bu sadece teori. Koskoca Lambert’in minnacık ayak izleri olmaz.
Sorun keşke sadece ayak izi olsaydı, Lambert, Geralt’ın sorusuna cevap verirken üzülerek, “He was a friend” diyor, büyük ihtimalle ya ölü ya da dostluğunu bozduğu birisi. Karakter olarak da birbirlerine gram yakın değiller, hep bir laf dalaşı, hep bir kavga içerisindeler.

Arkadaşlar bu ikisi arasında çok kararsız kalıyorum. Şu an nerede olduğumu söyleyeyim. Yeni kral seçiminde yeneffer ile ilişkiye girdik. Novigrad'da da Triss ile baloda öpüşüp gemi ile gidecekken burada kal seni seviyorum seçeneğini seçtim ve deniz fenerdinde birlikte olduk. Şimdi ise yenefferle Ciri'nin peşinden büyülü maske ile iz sürüyorum. Sorum şu: Ben Triss veya yenefferden birini seçtim mi, yoksa ileride mi belirlenecek?
Tavsiye edeceğiniz bir şey var mı?

Kızıl ve siyah seçimi işte. Seçin birini :D

Tabii ki de Yenn. Sadece oyunları oynamış olsaydım Triss derdim ama ilk kitabın hatırına bile Yenn diyebilirim şu an. Bu arada aldatma konusuna girerseniz çıkamazsınız arkadaşlar, kitaplarda ve oyunlarda Geralt'ın neler yaptığını biliyoruz. Ayrıca ikisi birden de güzel ama sonu kötü, neyse sustum ben. 😀
Peki deniz fenerinde birlikte olduğumuz için Triss i mi seçmiş oldum? Bahsettiğiniz görevde yen ile yakınlaşıp Triss e tavır yaparsam yen i mi seçmiş olurum? İlerideki görevde yen ile opusmezsem Triss ile mi devam etmiş oluyorum?

Peki deniz fenerinde birlikte olduğumuz için Triss'i mi seçmiş oldum? Bahsettiğiniz görevde yen ile yakınlaşıp Triss'e tavır yaparsam Yen'i mi seçmiş olurum? İlerideki görevde yen ile öpüşmezsem Triss ile mi devam etmiş oluyorum?
Şu an Triss'i seçmiş sayılıyorsunuz, herhangi bir şekilde iptal de edemezsiniz, bir kere bu yola girdiniz hocam, geri dönüş yok :)

Arkadaşlar bu ikisi arasında çok kararsız kalıyorum. Şu an nerede olduğumu söyleyeyim. Yeni kral seçiminde yeneffer ile ilişkiye girdik. Novigrad'da da Triss ile baloda öpüşüp gemi ile gidecekken burada kal seni seviyorum seçeneğini seçtim ve deniz fenerdinde birlikte olduk. Şimdi ise yenefferle Ciri'nin peşinden büyülü maske ile iz sürüyorum. Sorum şu: Ben Triss veya yenefferden birini seçtim mi, yoksa ileride mi belirlenecek?
Tavsiye edeceğiniz bir şey var mı?
Triss'e nedense hiç ısınamadım. Yennefer'ıda sevmiyorum. Oyunda bile sap kaldım yani.

Peki deniz fenerinde birlikte olduğumuz için Triss'i mi seçmiş oldum? Bahsettiğiniz görevde Yen ile yakınlaşıp Triss'e tavır yaparsam Yen'i mi seçmiş olurum? İlerideki görevde yen ile opusmezsem Triss ile mi devam etmiş oluyorum?
Geri dönüşü yok. :) Eğer Yenn ile yakınlaşırsanız daha kötü şeyler olabilir. Tabii sizin seçiminiz ama ben Triss'ten devam edin derim.

Geri
Yukarı