Sürprizbozan Witcher 3 Triss ilişkisi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

amr3786

Picopat
Daha fazla  
Triss'in yanına Novigrada gittim ve onunla beraber sıçan deliklerini yok etme görevindeki diyologda Yennefer'in nasıl olduğunu soruyordu. Bende fena değil seçeneğini seçtim sonra ufak bir trip attı. Sonra yanından ayrılırken sonra görüşürüz seçeneğini seçtiğimde "hıı hıı görüşürüz" dedi arkadaşlar Triss ilişkisinde sorun olmaz değil mi?
Eski saveler çok gerilerde kaldı o görevden sonra ilerledim bir de sizce eski save dönmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Triss'in gülüşü yeter hocam diğerine uyuz oldum zaten peki Triss sonu için hangi görevlere dikkat etmem gerek?
Hocam çok süprizbozan vermeyelim.
Zaten görev gidişatında Triss ile olduğunuzda onunla samimi olun yeter.
Devamında nasıl olacak diye düşünürseniz oyunun bir keyfi, mantığı kalmaz.

Kukla gibi kullandı bizi diyeyim kalanını öğrenmek için sizi ilk oyunu oynamaya davet edeyim. Yennefer hayatımızın aşkı ve bizim için her şeyini riske atmış ve atacak birisi.

Hocam Geralt'ın gerçek aşkı yen olabilir ama ben oyun içinde soğuk tavırlarını çekmeyi gerçekten sevmediğim için oyuna 2. defa başladım Triss ile mutlu bir yaşantı sürmeyi planlıyorum.

Geri
Yukarı