Sürprizbozan Witcher 3 Triss mi Yennefer mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

whoismyeternity

Centipat
İnternetten araştırdım fakat çok kararsız kaldım. Bazıları Yennefer diyor bazıları Triss. Yennefer ya da Triss aldatıyor mu? Aldatan kimse onu seçmeyeceğim. Teşekkürler.

Ciri, 3. oyunda 18 yaşın altında mı?
Değil, biraz üstünde.
Witcher 3 de Ciri 21 yaşında hocam.
''Pedofili'' kelimesinin gerçek anlamına göre pedofili olmuyor zaten, olaya biraz daha Geralt'ın açısından bakmaya çalışıyorum. Kendi öz çocuğu sonuçta.

18 yaş üstü sonuçta.
Hocam olaya Geralt'ın açısından bakmaya çalışın.

Değil, biraz üstünde.
O zaman Türkiye sınırları içerisinde pedofili değil hocam. Tabii Witcher evreninde yasalar ne diyordur bilmiyorum fakat sanmıyorum ki Ciri'yi seçen adam pedofili olsun yoksa Steam Community Hub kısmındaki çoğu insanda pedofili sayılır.

O zaman Türkiye sınırları içerisinde pedofili değil hocam. Tabii Witcher evreninde yasalar ne diyordur bilmiyorum fakat sanmıyorum ki Ciri'yi seçen adam pedofili olsun yoksa Steam Community Hub kısmındaki çoğu insanda pedofili sayılır.
Dediğim gibi olaya Geralt'ın açısından bakıyorum. Zaten bana da Ciri mi Yennefer mı Triss mi diye seçim hakkı sunsalar Ciri derim (Profil fotoğrafımdan da göreceğiniz üzere). Amma velakin bu konu altında Geralt of Rivia olarak seçim yapıyoruz. Şakasına yazdığım bir şeydi, yanlış anlaşıldı sanırım.

Shani.

tumblr_nwde2eR9gq1qfh2bxo3_500.png

Yeni konular

Geri
Yukarı