Witcher 3 Triss ve Yennefer ilişkisi sonu etkiler mi?

Kleith

Hectopat
Elbette büyük ihtimal bir savaşla bitecek sondan bahsetmiyorum. Romantik sondan bahsediyorum. Bir Youtube videosunda gördüğüm kesitte ikisi de bizi kandırıp gidiyorlardı. Pek mutlu bir son değil gibi. Novigrad'da Triss'le olan görevleri bitirdim ve tamamen romantik seçeneklerden gittim. Yennefer ile de romantik olursam o kötü sona geleceğim değil mi? Spoiler vermeden söylerseniz sevinirim.

elbette büyük ihtimal bir savaşla bitecek sondan bahsetmiyorum. Romantik sondan bahsediyorum. Bir YouTube videosunda gördüğüm kesitte ikisi de bizi kandırıp gidiyorlardı. Pek mutlu bir son değil gibi. Novigrad'da Triss'le olan görevleri bitirdim ve tamamen romantik seçeneklerden gittim. Yennefer ile de romantik olursam o kötü sona geleceğim değil mi? Spoiler vermeden söylerseniz sevinirim.

Evet.

Elbette büyük ihtimal bir savaşla bitecek sondan bahsetmiyorum. Romantik sondan bahsediyorum. Bir Youtube videosunda gördüğüm kesitte ikisi de bizi kandırıp gidiyorlardı. Pek mutlu bir son değil gibi. Novigrad'da Triss'le olan görevleri bitirdim ve tamamen romantik seçeneklerden gittim. Yennefer ile de romantik olursam o kötü sona geleceğim değil mi? Spoiler vermeden söylerseniz sevinirim.
Spoiler vermeden nasıl söylenir bilmem ama evet, eğer ikisine birden romantik davranırsan ikisi de seni kandırıp terk eder. O yüzden birini tercih etmekte fayda var.

Oyunun sonunda, en azından ana hikayenin sonunda bir şey olmuyor. İlişkinin oyuna olan etkisi tam etkili şekilde görebilmen için Blood and Wine DLC paketini (ev görevi dahil) yapman lazım. Ondan sonra romantik ilişki için seçtiğin karakter ile alakalı bir şeyler görebilirsin.

Geri
Yukarı