Witcher 3 vatan kampanyası GTX 9xx serisi için

1OuSss

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar. Konuda da bahsettiğim gibi, kartlarını alan arkadaşlar faydalansın. Son yılların en iyisi olarak çıkacak karşımıza.Bende şöyle bir sıkıntı oldu. Kampanya 10 mart ta başlıyormuş. Bende 9 mart ta sistemi toplamıştım. Bilgilerimi yollamıştım fakat, acı haberi şimdi aldım. 1 günden hiç bir insiyatif sağlamayamazlar mI? Çabalamama değer mi sizce? 1 güncük diye çirkeflik yapsam falan :) :)

Ben yurtdışında yaşıyorum ve 2 gün önce gördüğüm indirimi kaçırmayıp, MSI gtx 980'i 300TL indirimli aldım. Daha sonra aldığım firmadan bu oyunun hediye olduğunu bildiren bir mail aldım.
Yani çifte şansa denk geldim.

Ben sistemi daha önce topladım mail attım sağolsunlar key gönderdiler :D
Hayırlı olsun alan kişilere. Böyle şeyleri araştırmak lazım. Bugün şansımı denedim fakat yardımcı olamadılar. İade yapıp tekrar alıyım dedim. Uğraşmak istemedim. Kısmetimizde yokmuş. 1 günden kaçırdık işte.
Neyse GTA satın alıp onu kasmayı düşünüyordum zaten. Witcher bonustu benim için. :) Alan arkadaşlara da hatırlatırsınız. Herkez faydalansın. . .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı