Witcher 3 Velen görevlerinden sonraki save dosyası önerisi

Eki Görüntüle 884649
Küçük bir hort yapayım ben konuya, yeni açılacak olanı bekleyesim gelmedi açıkçası :D CDPR neden bunun ile alakalı bir şey yapmadı merak ediyorum. Triss'in söylemi ile geleceklerinde hoş bir sürpriz olacakmış. Bunu da söylemiyor kendisi nedense, 5 yıl oldu hala bir sürpriz bekliyorum, ama neler olabileceğini tartışmak istedim. Sizce ne olabilir ?

Ev desek zaten hidromansi ile bunu iki karakter de gördü. Ev olmasının imkanı yok diyebilirim. Küçük bir ihtimalle Triss'in hamile oluşu olabilir, şimdi diyeceksiniz Triss bir sahire, sahireler ise kısır olur. Bu doğru bir yaklaşım ama Triss normal bir sahire değil, sahire gelişiminde kullanılan büyülü iksirlere karşı alerjisi bulunan bir kişi. Bu sebeple kısır olmama ihtimali olabilir, sonuçta sahireler yukarıda bahsettiğim gibi gelişimleri içerisinde hamile olma imkanlarını kaybediyorlar sanırsam. Üstelik Geralt'ın annesi Visenna da bir sahireydi, ama yine de kısır değildi. Aslında tam bir sahire değil. Hem Droid hem de sahireydi Visenna, ek olarak kızıl saçlı bir kadındı :D Bu bir tesadüf mü yoksa?

Şimdi kısırlık konusu Geralt'a kayıyor, Geralt'da sahireler gibi kısır olan bir efsunger, ama Witcher 2'de Geralt iki tane bilim adamından teklif alıyor, bu teklif içerisinde Geralt'a yan etkileri bilinmeyen gizemli bir iksir veriyorlar. Bu iksiri içip, iksiri içtiğiniz kaydı Witcher 3'e aktarırsanız Oxenfurt Üniversitesinde bir kağıt beliriyor. Kağıt üzerinde Geralt'ın kısırlığını kaybetmiş olabileceği yazıyor kısa bir biçimde. Minik ama hoş bir teoridir kendisi, ilk olarak xLetalis'den görmüştüm bu kağıdı. Sonradan forumda 1-2 kere paylaşmıştım konu aralarında. Sizin de düşüncelerinizi merak ettim açıkcası.
Eki Görüntüle 884671Bu da unutuldu sanmasın CDPR, küçük ama eğlenceli bir yan görev çıkabilirdi bence :D
Evet, Triss'in iksirlere karşı alerjisi var. Bu da, iksirleri içmediği için kısır olmayabileceğini düşündürür. Ama bence sıkıntı Geralt. Ot sınavından geçti, ardından daha ağır mutasyonlar geçirdi derken kısır kalmama ihtimali yok. Ben de bir iksirle düzelebileceğini sanmıyorum, biraz saçma olur açıkçası. Ama CDPR, bunu oyuna koyduysa arkasında bir sebep yatıyordur büyük ihtimal :) Güzel olur ya, bununla ilgili ilerleyen yıllarda ne görürüz acaba?

Bahsettiğin adamlar, Flotsam'da olanlar mıydı? "Bak işte bir Witcher, acaba kabul eder mi?" falan diyorlardı. Ben de ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum ama reddetmiştim isteklerini.

Ben Kaedwen, Zerrikania ek paketi falan görmek istiyorum. 2 ek paket ile kalmasın oyun, en azından 1 tane daha gelse çok iyi olacak.

Evet, Triss'in iksirlere karşı alerjisi var. Bu da, iksirleri içmediği için kısır olmayabileceğini düşündürür. Ama bence sıkıntı Geralt. Ot sınavından geçti, ardından daha ağır mutasyonlar geçirdi derken kısır kalmama ihtimali yok. Ben de bir iksirle düzelebileceğini sanmıyorum, biraz saçma olur açıkçası. Ama CDPR, bunu oyuna koyduysa arkasında bir sebep yatıyordur büyük ihtimal :) Güzel olur ya, bununla ilgili ilerleyen yıllarda ne görürüz acaba?

Bahsettiğin adamlar, Flotsam'da olanlar mıydı? "Bak işte bir Witcher, acaba kabul eder mi?" falan diyorlardı. Ben de ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum ama reddetmiştim isteklerini.

Ben Kaedwen, Zerrikania ek paketi falan görmek istiyorum. 2 ek paket ile kalmasın oyun, en azından 1 tane daha gelse çok iyi olacak.
Bahsettiğim adamlar onlar evet. Üst tarafları okumayıp kısa geçersek, kısırlığının bir yıl içerisinde terse dönebileceği yazıyor. Witcher 2 ve Witcher 3 arasında sanırsam neredeyse 1 yıl var. Bu da iksirin kendini gösterebilecek zamanı olduğunu da kanıtlıyor. Sağlam bir teori bence. Lambert teorisinin aksine umursanmayacak bir derecede değil.

Ekran görüntüsü 2021-02-18 100056.png

Bahsettiğim adamlar onlar evet. Üst tarafları okumayıp kısa geçersek, kısırlığının bir yıl içerisinde terse dönebileceği yazıyor. Witcher 2 ve Witcher 3 arasında sanırsam neredeyse 1 yıl var. Bu da iksirin kendini gösterebilecek zamanı olduğunu da kanıtlıyor. Sağlam bir teori bence. Lambert teorisinin aksine umursanmayacak bir derecede değil.

Eki Görüntüle 884702
Güzel bir easter egg, beğendim. Umarım ilerleyen zamanlarda bununla ilgili bir şey görürüz. Acaba ufak bir şey yaparlar mı, yoksa oyuncunun çıkarımlarına ve teorilere mi bırakırlar🤔

Güzel bir easter egg, beğendim. Umarım ilerleyen zamanlarda bununla ilgili bir şey görürüz. Acaba ufak bir şey yaparlar mı, yoksa oyuncunun çıkarımlarına ve teorilere mi bırakırlar🤔
Teorilere kalacak gibi duruyor, çıkalı 5-6 yıl olmuş bir oyuna küçük bir teori için ek paket yapmazdım açıkçası CDPR yöneticilerinden olsam :D Üstelik Team Yen bu konuya biraz sinirli olmaz mıydı sizce de? Haksızlık gibi bir durum ortaya çıkardı iki sahire arasında, CDPR bunu ortada tutmayı daha çok seviyor, sonuçta aralarında olan rekabet daha çok Witcher oyunları hakkında konuşulması demek :) Bu arada CDPR biraz Team Triss'e yatkın sanırım, Geralt'ın seslendirmeni de aynı şekilde Triss'ci bir abimiz.

Teorilere kalacak gibi duruyor, çıkalı 5-6 yıl olmuş bir oyuna küçük bir teori için ek paket yapmazdım açıkçası CDPR yöneticilerinden olsam :D Üstelik Team Yen bu konuya biraz sinirli olmaz mıydı sizce de? Haksızlık gibi bir durum ortaya çıkardı iki sahire arasında, CDPR bunu ortada tutmayı daha çok seviyor, sonuçta aralarında olan rekabet daha çok Witcher oyunları hakkında konuşulması demek :) Bu arada CDPR biraz Team Triss'e yatkın sanırım, Geralt'ın seslendirmeni de aynı şekilde Triss'ci bir abimiz.
Team Yen'den biri olarak, hiç sıcak bakmazdım :D Yennefer için de bir şey yapılması gerekiyor zorunlu olarak. Bence de çok mantıklı olmaz, teorilere kaldı gene :D

Aynen, Doug Cockle abimiz Triss'ci. Harika hatunlar yapıyorlar, kesinlikle Triss veya Yennefer demek çok zor maalesef :)

Team Yen'den biri olarak, hiç sıcak bakmazdım :D Yennefer için de bir şey yapılması gerekiyor zorunlu olarak. Bence de çok mantıklı olmaz, teorilere kaldı gene :D

Aynen, Doug Cockle abimiz Triss'ci. Harika hatunlar yapıyorlar, kesinlikle Triss veya Yennefer demek çok zor maalesef :)
Belki de hiç karşımıza çıkmamış Kovir ek paketinin gelmeme sebebi de budur kim bilir, Yen için yapılacak bir şey kalmadı çünkü. Hikayesi bitik, Touissant'da yaşıyorlar işte. Ek olarak ne yapabilirler ki :D Beraber vampir mi avlayacaklar. Adaletsiz bir durum ortaya çıkmasın diye yapmamış olabilirler. Üstelik Team Yen çoğunlukta Triss'e göre, %40'a %60 dağılım olabilir takımlar arasında.

Küçük bir ihtimalle Triss'in hamile oluşu olabilir.
Olabilir, hatta yüksek bir ihtimalle. Zaten ilk oyunda Triss'in hamile olduğu bir tablo görüyorduk.

Bu arada, konuyu açtım ve onaylanmasını bekliyorum. Sizi de etiketledim :)
Üstelik Team Yen çoğunlukta Triss'e göre, %40'a %60 dağılım olabilir takımlar arasında.
Bu TeamTriss ve TeamYenn sadece Reddit'te mi var? Ben TeamYenn'denim zaten :) ama Reddit kullanmıyorum.

Bu TeamTriss ve TeamYenn sadece Reddit'te mi var? Ben TeamYenn'denim zaten :) ama Reddit kullanmıyorum.
Gwent oyunundaki ifadelerde :teamyen:, :teamtriss: olarak ifadeler var. Ben de Team Yen ifadesini almıştım, o yüzden Team Yen, Team Triss falan diyorum. Reddit olayından haberim yok.

Geri
Yukarı