Witcher 3 Velen görevlerinden sonraki save dosyası önerisi

Mantikor okulu çok gizemli, benim hoşuma gidiyor. Onlardan birini kontrol etmek zevkli olurdu açıkcası, nasıl eğitildiklerini veya savaş stillerini merak ediyorum.
Mantikor'a bir alışamadım, teçhizatını bulacaktım bir ara da yapmaya üşendim :D Bana da Engerek Okulu ilginç geliyor. Taşıdıkları küçük kılıçlar, Wild Hunt'a olan bilgileri falan. Bakalım ya, nasıl olacak 4. oyun. Ama 4. oyun gelmeden en azından 1 tane daha ek paket görmek istiyorum. Özellikle Kovir DLC'si :)

Mantikor okulu çok gizemli, benim hoşuma gidiyor. Onlardan birini kontrol etmek zevkli olurdu açıkcası, nasıl eğitildiklerini veya savaş stillerini merak ediyorum. Bonhart Ciri’den dayak yiyip ağırlığını kaybetti benim için, ne kadar sarhoş dövüşmüş olsa da 15 yaşında olan bir kıza da kaybetmezsin be :D
Bonhart abartılıyor bence, Ciri bile yendiyse Geralt ne yapar düşünemiyorum. Hem o 3 tane witcher madalyonunu ya adaletsiz bir dövüşten ya da tüccarlardan falan kazandı.

Mantikor'a bir alışamadım, teçhizatını bulacaktım bir ara da yapmaya üşendim :D Bana da Engerek Okulu ilginç geliyor. Taşıdıkları küçük kılıçlar, Wild Hunt'a olan bilgileri falan. Bakalım ya, nasıl olacak 4. oyun. Ama 4. oyun gelmeden en azından 1 tane daha ek paket görmek istiyorum. Özellikle Kovir DLC'si :)
Mantikor seti çok şık ve sade hocam. En yakışıklı setlerden biri, tabii her set neredeyse çok hoş duruyor ama Mantikor’un yeri ayrı. Ek paketi ben de bekliyorum, belki CDPR CP2077 başarısızlığını affettirmek için bir güzellik yapar da yeni bir ek paketimiz olur.

@Lyrinx Ben de katılıyorum size hocam. Büyük ihtimalle ya acemi efsungerleri avladı ya da sizin dediğiniz şekilde adaletsiz bir dövüşten. Madalyonları nasıl kazandığı yazmıyor çünkü, zaten evrende Geralt gibi özel bir efsungeri adil bir düello içerisinde yenebilecek tek varlık vardı, o da rahmetli sahir Vilgefortz.

Ben de katılıyorum size hocam. Büyük ihtimalle ya acemi efsungerleri avladı ya da sizin dediğiniz şekilde adaletsiz bir dövüşten.
Bir de her witcher aynı değil, tam eğitimli ancak kafası basmayan güçsüz witcherlar da var.
Zaten evrende Geralt gibi özel bir efsungeri adil bir düello içerisinde yenebilecek tek varlık vardı, o da rahmetli sahir Vilgefortz.
Yennefer da var, Geralt Triss'i yener ama Yennefer konusu biraz zor. Yennefer, Vilgefortz'dan biraz daha güçsüz diye biliyorum.

Karakteri biz tasarlarız muhtemelen, CP'da sınırsız bir build seçeneği sundular. Bundan dönüp sabit bir Witcher'ı yönetmemizi istemezler yeni Witcher oyununda.
TES gibi özgür bırakacaklarını düşünüyorum, hatta ırkları da eklerler karakter tasarlama ekranına. Kurt adam veya Vampir olabilmek gibi seçeneklerde olur.
TES ile çok farklı evrenler ama bunlar. Witcher adlı oyunda Vampir olma seçeneği bana çok mantıklı gelmiyor mesela. Ama karakter yaratma ekranı olabilir.

Bir de her witcher aynı değil, tam eğitimli ancak kafası basmayan güçsüz witcherlar da var.

Yennefer da var, Geralt Triss'i yener ama Yennefer konusu biraz zor. Yennefer, Vilgefortz'dan biraz daha güçsüz diye biliyorum.
Bahsettiğim düello büyüler olmadan adil bir dövüş hocam. Vilgefortz’un Geralt’ı demir sopayla tokatlaması gibi. Diğer etkenler devreye girerse tam bilemiyorum.

@strigoi Ben karakter yaratmaktansa evren içerisinde önceden olan bir kişiyi kontrol etmeyi istiyorum açıkcası. Daha hoş oluyor bence.

Bahsettiğim düello büyüler olmadan adil bir dövüş hocam. Vilgefortz’un Geralt’ı demir sopayla tokatlaması gibi. Diğer etkenler devreye girerse tam bilemiyorum.

@strigoi Ben karakter yaratmaktansa evren içerisinde önceden olan bir kişiyi kontrol etmeyi istiyorum açıkcası. Daha hoş oluyor bence.
İşte ben de hocam. Karakter yaratmak istemiyorum, yapılmış bir karakteri yönetmek istiyorum ama nasıl bir şey yapacaklar bilmiyorum.

Leo Bonhart, 3 madalyonu da öldürdüğü Witcher'lardan aldığını iddia ediyor. Ama aşırı yetenekli bir ödül avcısı Bonhart. Ciri'yi de ilk başta öttürüyor ama sonra kendisi öttürülüyor o ayrı mesele :) Öldürdükleri Witcher'lar nasıldır bilinmez ama Bonhart abartıldığı kadar profesyonel birisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı