Witcher 3 vs. Battlefield 1

BF1 vs Witcher 3

• Battlefield 1

• Witcher 3

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
BF1 oyununu her yerde överim ama PS4'te kontroller nasıl olur bilemedim. Eğer kontroller iyiyse BF1. diğer türlü Witcher 3 de güzeldir.
İkiside mükemmel konsolu daha yeni alıyorum yanına pes alacağım birde ek olarak ikisinden birini alacağım 1-2 ay oyun almam. Witcher'ın yüzlerce saat gameplay olduğunu biliyorum ama battlefield bu kadar götürür mü bilmiyorum.

Size bağlı kasılmalı ve eski zamanda geçen oyunları seviyorsanız Witcher 3. askeri FPS bir çatışma için BF1 daha iyi olur.

Konsolda Battlefield tarzı oyunlar kanser oluyor. Witcher daha iyi bir tercih. Tabii böyle oynamak istemiyorsanız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konsolda Battlefield tarzı oyunlar kanser oluyor. Witcher daha iyi bir tercih. Tabii böyle oynamak istemiyorsanız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Anladım.
Size bağlı kasılmalı ve eski zamanda geçen oyunları seviyorsanız Witcher 3. askeri FPS bir çatışma için BF1 daha iyi olur.
Kasılmalı derken?
Kasılmalı derken?

Son düzenleme:
Ben kendi adıma oldukça severek oynuyorum, genellemeden kaçınmak lazım.

Oynanışı iyi mi? Hikaye olarak.
BF1'in hikaye kısmı kısa, genel olarak çok oyunculu düşünülerek yapılmış bir oyun. Çevrimiçi oyun oynamaktan hoşlanıyorsanız tavsiye ederim. Hikaye benim için daha önemli derseniz The Witcher III daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı