Witcher 3 Wild Hunt Açılmıyor

Misterve548

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar dün bu konu hakkındaki sorunu mu paylaştım, ancak hiç bilgim yoktu. Şimdi araştırdım ve Process Monitor üzerinden rapor oluşturup paylaşınca bilgili kişiler yardım edebiliyormuş. Oyunu aça tıkladığımda 1-2 saniye geçiyor ardından oyun kapanıyor. Bu konu hakkında bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim

Rapor: Logfile

İlgili LogFile dosyasını inceledim ve MSVCR120.DLL, MSVCP120.DLL dosyalarında hata olduğunu gözlemledim.
İlk önce aşağıdaki dosya uzantılarındaki her iki DLL dosyasını silin.

F:\STEAM OYUNLAR\steamapps\common\The Witcher 3\bin\x64\MSVCP120.dll
F:\STEAM OYUNLAR\steamapps\common\The Witcher 3\bin\x64\MSVCR120.dll

Ardından bu aşağıdaki linkteki paketi indirin ve bütün Setupları kurun.
Not: Sisteminiz 64 Bit olsa bile hem 64 Bit hem de 32 Bit sürümleri kurunuz!

Visual C++ için hepsi bir arada paket: Visual C++ Redistributable Runtimes All-in-One (Mar 2020) Download

Kurulum işlemleriniz bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve oyuna tekrardan girmeyi deneyin. Oyun açılırsa ya da açılmazsa lütfen burada belirtin ki çözüme kavuşturabilelim :)

İlgili LogFile dosyasını inceledim ve MSVCR120.DLL, MSVCP120.DLL dosyalarında hata olduğunu gözlemledim.
İlk önce aşağıdaki dosya uzantılarındaki her iki DLL dosyasını silin.

F:\STEAM OYUNLAR\steamapps\common\The Witcher 3\bin\x64\MSVCP120.dll
F:\STEAM OYUNLAR\steamapps\common\The Witcher 3\bin\x64\MSVCR120.dll

Ardından bu aşağıdaki linkteki paketi indirin ve bütün setupları kurun.
not: sisteminiz 64 Bit olsa bile hem 64 Bit hem de 32 Bit sürümleri kurunuz!

Visual C++ için hepsi bir arada paket: Visual C++ Redistributable Runtimes All-in-One (Mar 2020) Download

Kurulum işlemleriniz bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve oyuna tekrardan girmeyi deneyin. Oyun açılırsa ya da açılmazsa lütfen burada belirtin ki çözüme kavuşturabilelim :)

Sizin dediğiniz dosyaları yükleyince sildiğim dosyaların yerine yeni dosyalar gelecek miydi?

Geri
Yukarı