Witcher 3 Wild Hunt açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

Misterve548

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, yaklaşık 2 gün önce Steam'den aldığım Witcher 3 Wild Hunt açılmıyor. Oyunu oynaya tıkladığımda birkaç saniyeliğine oyunu açıp kapatıyor. İlgili konu başlıklarında yazan çoğu çözümü denedim ancak hiçbiri işe yaramadı. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, yaklaşık 2 gün önce Steam'den aldığım Witcher 3 Wild Hunt açılmıyor. Oyunu oynaya tıkladığımda birkaç saniyeliğine oyunu açıp kapatıyor. İlgili konu başlıklarında yazan çoğu çözümü denedim ancak hiçbiri işe yaramadı. Yardım ederseniz çok sevinirim.
Bu sorun yeni güncelleme ile çözülmüştü oyununuz güncel mi kontrol edermisiniz?

Script Compilation Errors diye beyaz kare bir ekran geliyor mu? Daha önce mod indirmiş miydin? Oyunun dosyalarını doğrulamayı deneyebilirsin, olmadı bin ve contect gibi ana dosyaları silip tekrardan dosya doğrulaması yapabilirsin. Ben bunu yaptığımda 9 GB güncelleme yapmıştı Steam ancak oyun açılmıştı.

Script Compilation Errors diye beyaz kare bir ekran geliyor mu? Daha önce mod indirmiş miydin? Oyunun dosyalarını doğrulamayı deneyebilirsin, olmadı bin ve contect gibi ana dosyaları silip tekrardan dosya doğrulaması yapabilirsin. Ben bunu yaptığımda 9 GB güncelleme yapmıştı Steam ancak oyun açılmıştı.
Şöyle anlatıyım oyunu oynaya tıklıyorum hiç ekran gelmeden oyun kapanıyo hiç gözükmüyo. Hiç mod indirmedim ve dediğiniz gibi bin ve contect dosylarını sildim şu an 26 GBlik bi güncelleme yapıyor. Bir gelişme olursa haber vericem

Şöyle anlatıyım oyunu oynaya tıklıyorum hiç ekran gelmeden oyun kapanıyor hiç gözükmüyor. Hiç mod indirmedim ve dediğiniz gibi bin ve contect dosyalarını sildim şu an 26 GB'lık bir güncelleme yapıyor. Bir gelişme olursa haber vereceğim.
26 GB mı? Sana yanlış dosyaları söylemiş olabilirim veya sen fazladan dosya silmiş olabilirsin, neredeyse oyunun boyutunda.

Geri
Yukarı