Çözüldü Witcher 3: Wild Hunt açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Shadow4EAD

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Witcher 3 az önce indi ve tıkladım sonrasında siyah erkan geldi 3 saniye sonra ise oyun kapandı. Bunun nedeni sistem gereksinimleri midir? Oyun Steam orijinal sürümü.
Sistemim: Intel Pentium E6500.
RAM: 4 GB.
Ekran kartı: NVIDIA GT 9400.

Aslında oyunu sadece şansımı denemek için yükledim açılmama sorunu sistem gereksinimleri ile ilgili mi sizce umarım oyunda bir sorun yoktur cevaplarınızı bekliyorum.

Çözüm
Güldürdün. 😂 umalım da oyunda bir sorun olsun, o halledilir. Sistem kötü de olsa hiç olmamasından iyidir. :)

Sistem eski zaten hocam da çözdüm. Sistemde çıktı sorun. Ekran kartım DX10 destekliyor en fazla ama Witcher 3 DX11 istiyor en az. DXCPL adlı uygulamadan oyunun exe dosyasını seçip DX11 yaptım oyun açıldı ama en fazla küvet yerine kadar geldim oyunda. 3 FPS PC zaten kötü. İleride umarım yeni bir bilgisayar alırsam oynarım. En çok oynamak istedim oyunlardan biri kendisi. Yine de biraz üzüldüm. Witcher serisini çok seviyorum ve 3'ü de hemen aldım indirimden iade etmicem ileride oynarım. Kütüphanemde olması bile mutlu ediyor açıkçası beni.
Muhtemelen ama emin olmamızı istiyorsan rapor paylaşabilisin.

Büyük ihtimalle sistemin yetmediği için dostum. Açsa da lobiden ileriye gidemezsin. Ki lobiye bile gidemiyorsun.

Bana da öyle geliyor arkadaşım da R7 240 vardı en düşük 720p de 25 FPS de oynuyordu ekran kartım bayağı eski umarım oyunda bir sorun yoktur sistem zaten çöp.

Güldürdün. 😂 umalım da oyunda bir sorun olsun, o halledilir. Sistem kötü de olsa hiç olmamasından iyidir. :)

Sistem eski zaten hocam da çözdüm. Sistemde çıktı sorun. Ekran kartım DX10 destekliyor en fazla ama Witcher 3 DX11 istiyor en az. DXCPL adlı uygulamadan oyunun exe dosyasını seçip DX11 yaptım oyun açıldı ama en fazla küvet yerine kadar geldim oyunda. 3 FPS PC zaten kötü. İleride umarım yeni bir bilgisayar alırsam oynarım. En çok oynamak istedim oyunlardan biri kendisi. Yine de biraz üzüldüm. Witcher serisini çok seviyorum ve 3'ü de hemen aldım indirimden iade etmicem ileride oynarım. Kütüphanemde olması bile mutlu ediyor açıkçası beni.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı