Witcher 3 yan görevler az değil mi?

Matany

Hectopat
Haritadaki sarı ünlem işaretleri biraz az geldi ama hikayede ilerledikçe yenileri ekleniyor mu acaba? Bu arada sorun bende mi diyerek konsoldan haritayı komple açtım fakat sayıları hala az.

Oyunun yan görevlerle süresi iki katına çıkıyor ekleniyor mu sonradan hatırlamıyorum ama. Az kesinlikle değildi ondan eminim.

Haritadaki sarı ünlem işaretleri biraz az geldi ama hikayede ilerledikçe yenileri ekleniyor mu acaba? Bu arada sorun bende mi diyerek konsoldan haritayı komple açtım fakat sayıları hala az.

Witcher 3 dediğimiz oyun zaten yan görevlerinin mükemmel olmasıyla biliniyor hocam kesinlikle az değildir ilerleyince artıyordur.

Uğradığınız her kasabada ilan tabelalarındaki ilanları okuyun. Haritanıza soru işareti olarak eklenecekler. Birde Next-Gen güncellemesinden sonra o görevlerin bazıları varsayılan ayar olarak görünmüyor diye biliyorum. Ana haritadaki filtrelerden hepsini açabiliyorsunuz. Kesinlikle az değil :) O şekilde belirdikleri zaman oyunu tamamlamaya zorlayan bi his veriyor diye şikayet eden insanlar için düşündüler galiba. Paraya muhtaç sefil bir "Cadıcı" kafasıyla oynayınca zaten sağı solu didik didik ettiğimden bana az bile gelmişti :D

Hepinize şimdiden çok teşekkür ederim oyundan şu an aşırı zevk alıyorum ve çabuk bitmesini istemediğim için sizlere sormak istedim.

Uğradığınız her kasabada ilan tabelalarındaki ilanları okuyun. Haritanıza soru işareti olarak eklenecekler. Bir de Next-gen güncellemesinden sonra o görevlerin bazıları varsayılan ayar olarak görünmüyor diye biliyorum. Ana haritadaki filtrelerden hepsini açabiliyorsunuz. Kesinlikle az değil :) o şekilde belirdikleri zaman oyunu tamamlamaya zorlayan bir his veriyor diye şikayet eden insanlar için düşündüler galiba. Paraya muhtaç sefil bir "cadıcı" kafasıyla oynayınca zaten sağı solu didik didik ettiğimden bana az bile gelmişti :D

Acaba haritadaki beyaz işaretli görevleri yaptınız mı? Haydut kampı vs gibi olanlar onlara sardım şu an ama yapılmaya değer mi?

Son düzenleme:
@Matany Oyundan keyif alıyorsanız kafanıza estiği gibi takılın. İlk bitirdiğimde haritadaki herşeyi tüketmiştim. Sonraki oyunlarımda genelde görev alırken NPC nin tavırlarına göre hareket etmeye çalışıyordum. Çok acil bir durummuş gibi davranıyorlarsa acele edip, aksi durumda sallaya sallaya yapıyordum görevlerini. Hatta çok alakasız yerlere gitmemi istiyorsa görevi alamayacağımı söylediğim de oluyordu. :D Görev alırken sıkı pazarlık yapmayı da unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı