Witcher 3 Yan Görevler

KartalBarryVV

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Önceden hiç bu tarz bir oyun oynamadım ve yan görevlerden kastedilen şey ne anlamadım. Haritada gezerken rastgele falan mı veriliyor?
Bir de Steam'de birden çok DLC ücretsiz biçimde. Bunları nasıl kullanacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücretsiz DLC'ler kendi kendine yükleniyor diye biliyorum. Yan görevlerde bazen ana hikayeye bağlı olsada yapmasan da oyunu bitirebiliyorsun. Ama yaparsan ekstra ödüller ve oyun içi bölümlerde birilerinden yardım alabiliyorsun. Yan görevler bence yapılmalı.
DLC'yi kontrol etmek istersen o DLC'nin sayfasına git yükle edin falan gibi bi yazı vardır o şekilde manuel eklersin.

DLC'ler otomatik olarak yükleniyor ayrı bir şey indirmenize gerek yok. Yan görevler zorunlu olmayan görevler genellikle Level ve para kazanmak için yapılır az da olsa hikayeye bağlı olan yan görevler var.

Ana görevler oyunun hikayesini anlatır yan görevler de gelişmenize yardımcı olan mini senaryolar barındıran ama ana hikayeyi değiştirmeyen görevlerdir. Yapmanızı tavsiye ederim.

Merhaba arkadaşlar. Önceden hiç bu tarz bir oyun oynamadım ve yan görevlerden kastedilen şey ne anlamadım. Haritada gezerken rastgele falan mı veriliyor?
Haritada gezerken rastgele karşına çıkan mini yan görevler var, bir de büyük ana görev kalitesinde yan görevler var. Onlar oyun ilerledikçe kendiliğinden yan görev listene eklenecek.
Bir de Steam'de birden çok DLC ücretsiz biçimde. Bunları nasıl kullanacağım?
Web'den Steam'a girip yüklemen gerek.

Onlar oyun ilerledikçe kendiliğinden yan görev listene eklenecek.
Listeye nerden ulaşıcam.
DLC'yi kontrol etmek istersen o DLC'nin sayfasına git yükle edin falan gibi bi yazı vardır o şekilde manuel eklersin.

Web'den Steam'a girip yüklemen gerek.
DLC ler yüklenmiş. Fakat bu setleri almam için ne yapmam lazım zırh seti falan var. Otomatik üstüme giyiyor mu?

Listeye nerden ulaşıcam.

DLC ler yüklenmiş. Fakat bu setleri almam için ne yapmam lazım zırh seti falan var. Otomatik üstüme giyiyor mu?
Otomatik üstüne gelmez. Oyunu oynayalı baya oldu ama her özel zırh setinin haritaları var hazine arar gibi o parçaları topluyorsun demircilere yaptırıyorsun. Ama zırhın kalitesi yani leveli arttıkça üst seviye demirci gerekiyor. (Yanlış hatırlamıyorsam demirci, zırhçı da olabilir. Mantık böyle yani.) O haritalara ulaşmak için de yan görev gibi görevler yapman gerekiyordu sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı