Witcher 3 Yeni Nesil Güncellemesi Yakında Geliyor!

CD PROJEKT RED, yeni nesil konsolların çıkmasıyla birlikte Witcher 3 için yeni nesil bir güncelleme geleceğini duyurmuştu. Ancak ne zaman çıkacağı konusunda net bir açıklama yapılmamıştı. Ama dün akşam beklenen o büyük haber geldi...

CD PROJEKT RED menajeri olan Radek Grabowski, Witcher 3 için yeni nesil güncellemenin 2021 yılının ikinci yarısında geleceğini Twitter hesabından duyurdu. Oyuncular bu habere oldukça sevinirken, bazı kesim tarafından da Grabowski'nin net bir tarih vermemesi yüzünden eleştirildi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca, Witcher 3'ün içinde yer alan ve oldukça ilgi gören Gwent'in de geliştirileceğinin haberini verdi.

Yeni Nesil Güncelleme PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox Series S ve PC platformlarında oynanabilecek.

Ek olarak, oyuna sahip olan kullanıcılar ücretsiz bir şekilde yeni nesil güncellemeye sahip olabilecek. Oyunun indirimli fiyatı oldukça ucuz olduğundan dolayı herkesin şimdiden almasını öneriyorum. Güncelleme geldiğinde sırf Toussaint'ın, Kaer Morhen'in manzaraları yüzünden oyuna uzun süre sonra tekrar başlayabilirim 😌

Yaz indirimlerinde oyunu satın alacağım. Güncelleme ile mi gelecek yoksa ekstra yapmam gerekiyor mu?
Oyunun bu yeni nesil versiyonu ayrı bir şekilde satılıyor. Oyuna sahip olanlar ise ücretsiz bir şekilde elde ediyor bu yeni nesili.

Anladığım kadarıyla bir güncelleme gelmeyecek. Büyük ihtimalle aynı ek paketler gibi hesabımıza indireceğiz. Oyuna sahip olanlar da ücretsiz bir şekilde indirecek.

Oyunun bu yeni nesil versiyonu ayrı bir şekilde satılıyor. Oyuna sahip olanlar ise ücretsiz bir şekilde elde ediyor bu yeni nesili.

Anladığım kadarıyla bir güncelleme gelmeyecek. Büyük ihtimalle aynı ek paketler gibi hesabımıza indireceğiz. Oyuna sahip olanlar da ücretsiz bir şekilde indirecek.
Skyrim SE gibi olacak muhtemelen.

Şimdi bizim bu oyunu tam ayarlarda oynamak için 3060 Ti falan mı almamız gerekecek Cyberpunk gibi?
Yeni nesil update gelmiş olan Witcher 3'ün doğal olarak sistem gereksinimleri biraz artacaktır. Ayarları biraz kısarak akıcı bir şekilde oynanabilir diye düşünüyorum.

Yanlış anlaşılmasın, Witcher 3 yine aynı Witcher 3 olarak kalmaya devam edecek. Bu güncelleme ile birlikte büyük ihtimal yeni bir Witcher 3 çıkacak. Aynı Skyrim ve Skyrim SE gibi. Witcher 3'ün normal versiyonuna sahip olan kullanıcılar bu yeni nesil Witcher 3'e de ücretsiz sahip olabilecek. Düşüncem bu şekilde, ancak yeni nesil güncellemenin nasıl çıkacağı konusunda net bir açıklama yok.

Sakin dostum, o mesaja o kadar sinirlenmene gerek yok. Belki iyi bir noktaya gelemediği için ertelenebilir demek istemiş arkadaş.
Kaç aydır kütüphanemde ve bir türlü başlayamadım ama yakında başlamayı düşünüyordum.
Sizce bekliyim mi?
@Salih_Emre, oyun şu anki haliyle de oldukça güzel, başlasan yine zevk alacağını düşünüyorum. Ancak ben bir türlü oyuna başlayamıyorum, olmuyor diyorsan bu güncellemeyi beklemen daha faydalı olacaktır.

@Salih_Emre, oyun şu anki haliyle de oldukça güzel, başlasan yine zevk alacağını düşünüyorum. Ancak ben bir türlü oyuna başlayamıyorum, olmuyor diyorsan bu güncellemeyi beklemen daha faydalı olacaktır.

B3en eski sistemde almıştım oyunu açmıştım ama oynanmayacak derecedeydi bende bekledim yeni sistem aldım bu seferde bir türlü yükleyemedim zaten ilk Witcher 2'yi oynayacağım.
En iyisi ben haftaya başlayayım.

B3en eski sistemde almıştım oyunu açmıştım ama oynanmayacak derecedeydi bende bekledim yeni sistem aldım bu seferde bir türlü yükleyemedim zaten ilk Witcher 2'yi oynayacağım.
En iyisi ben haftaya başlayayım.
Aynen, ilk olarak 2. oyunu oynaman evreni ve karakterleri tanıman açısından çok daha iyi olacaktır. Ancak 2. oyun biraz daha zor söyleyeyim. Ama hikayesi ve Letho için oynanır bence. Bu arada birinci oyunun da özetini okuyabilir veya dinleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı