Witcher 3 Yennefer ile cin görevi

"Aa oyun bana böyle bir imkan vermiş, ben ikisine de yürüyeyim o zaman!" Gibi bir akıllılık düşünüp "efsunger adam, yapar!" Derseniz siz hinlik yapmaya çalışırken oyunun da boş olmadığını ve başınıza gelme ihtimali olan şeyleri düşünmeniz gerek :). Efsunger de olsanız bence bir kadın yeterli. Yoksa karşınızda yenilmesi mümkün olmayan, canavardan daha tehlikeli varlıklar bulacaksınız :D.

Biliyorum sonu spoiler yedim ama yennifere seni sevmiyorum deyince ama bende herhangi bir şey değişmedi falan diyor ya o kısım beni üzdü açıkçası😃

Biliyorum sonu spoiler yedim ama yennifere seni sevmiyorum deyince ama bende herhangi bir şey değişmedi falan diyor ya o kısım beni üzdü açıkçası😃

Bende herhangi bir şey değişmedi seni halen seviyorum diyor(Yennefer), sonra Geralt ben artık hoşlanmıyorum deyince üzülüyor ve dilekleri yerine getirdik doğru olanı yaptık diye geçiştiriyor.

Aslında Triss ve Yennefer'den biri + oyundaki tüm kadınlarla birlikte olabiliyorsun zaten.
Tabi o ikisi dışında oyunda istediğinizle istediğiniz yaşayabiliyorsunuz, ruhları duymuyor :D. Ama kendi aralarındaki çekememezlik yok mu... Yennefer Kaer Morhen'e döndüğünde ilk yaptığı iş Geralt ve Triss'in yatmış olduğu meşe yatağı attırmak oluyor odadan.

Yeni konular

Geri
Yukarı