Witcher 3 Yennefer vs. Triss

Doğrudur hocam, zaten bu sebeple oyun içerisinde bir büyü olmadığını o olayın kitapda geçtiğini söylemiştim

Geralt'tan faydalandığını vurgulamak için belirttim bunu özellikle.
Kitaplarda Triss çok farklı bir kişilik hocam, CDPR Triss’i ile Sapkowski’nin Triss’i iki ayrı karakter bile diyebilirim. Olgunlaşmamış bir kişi olarak da söyleyebilirim Sapkowski’nin Triss’ini sanırsam, oyunlarda farkettiyseniz büyük bir karakter gelişimi gösteriyor.

Net Triss diyorum hocam. 1000 tane yenneferi toplasan 1 tane triss etmez gözümde ama Yenneferide aşırı seviyorum siz düşünün.
Hocam kitabı yeni edindim bende sabırsızlanıyorum okumak için.

Net Triss diyorum hocam. 1000 tane yenneferi toplasan 1 tane triss etmez gözümde ama Yenneferide aşırı seviyorum siz düşünün.

Hocam kitabı yeni edindim bende sabırsızlanıyorum okumak için.
Kitap Triss'i beğenmeyeceksinizdir hocam çok umutlu girmeyin kitaplara, ama konulara tarafsız bakarsanız Triss'e de hak vereceksinizdir. Kitabı okumuş olsaydınız anlatırdım ama spoiler vermiş olmayayım keyfiniz kaçmasın.

Hocam söz olsun 1 2 sene sonra sizi forumda bir yerde bulmaya çalılşacağım sizde beni bulursanız hatırlatın kendinizi kitap hakkında konuşalım.

Hocam söz olsun 1 2 sene sonra sizi forumda bir yerde bulmaya çalılşacağım sizde beni bulursanız hatırlatın kendinizi kitap hakkında konuşalım.
Witcher Evreni ile alakalı farklı bir konuda karşılaşırsak konuşuruz hocam, olmadı konuyu hortlatırsınız öyle de konuşabiliriz

Triss. Kitaplarını saymazsak sadece oyun üzerinden konuşacak olursam onu seçiyorum. Çünkü diğer iki oyundaki yaşanmışlığı bir kenara bırakamıyorum bir türlü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…