Witcher 3 zırh gözükmüyor

Hellblazer Aku

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Whiterun
Daha fazla  
Şu an göğüs zırhım dışında tüm ekipmanlarım usta işi kurt okulu teçhizatı ama göğüs zırhımı yükseltemiyorum geliştirilmiş hali var üzerimde yüksek kalite hali gözükmüyor demircide direk usta işi var onu da yüksek kaliteyi yapmadan yapamıyorum ne yapmam lazım? Hos DLC'si bitti baw DLC'sine başlayacağım zırhı tamamlayamadım diye başlayamıyorum zorlanırım yoksa.

Dosya Ekleri

• sadsaddsa.png
    sadsaddsa.png
    919,9 KB · Görüntüleme: 306
Son düzenleyen: Moderatör:
Kurt Okulu Setinden göğüs zırhının şemalarını buldunuz mu? Ayrıca zorlanacağınızı düşünüyorsanız Ayı Okulu ya da Kedi Okulu setlerini öneririm.

Kurt Okulu Setinden göğüs zırhının şemalarını buldunuz mu? Ayrıca zorlanacağınızı düşünüyorsanız Ayı Okulu ya da Kedi Okulu setlerini öneririm.
Evet hepsini buldum sadece Kurt Okulu zırhının yüksek kalite olanı gözükmediği için geliştiremiyorum diğer tüm parçalar Usta işi seviyesinde zaten kedi okulu kullanıyordum kurt daha güzel gözüküyor diye onu craftladım Ayı okulu ise ağır zırh olduğu için sevmiyorum.

Evet hepsini buldum sadece Kurt Okulu zırhının yüksek kalite olanı gözükmediği için geliştiremiyorum diğer tüm parçalar Usta işi seviyesinde zaten kedi okulu kullanıyordum kurt daha güzel gözüküyor diye onu craftladım Ayı okulu ise ağır zırh olduğu için sevmiyorum.
Oyunu oynamayalı uzun süre olduğundan kurt okulu teçizatını tam hatırlayamadım. Fakat Kedi Okulu bence en güzel duran zırh :) Ayrıca DLC oynamaya başladığınızda Silah ve Zırh efsunlama gelecek. Ayı Zırhını efsunlayarak hareket hızı dezavantajını yok edebilirsiniz.

Bende zırhı bulamıyorum. Tüm sarı alanı taradım ama üstün kurt göğüs zırhı şeması çıkmıyor.

Konu hort olacak ama aynı sorunu yaşayanlar olursa diye paylaşıyorum. Bende tüm sarı alanı taradım bulamamıştım. YouTube'da izleyerek şemayı buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konu hort olacak ama aynı sorunu yaşayanlar olursa diye paylaşıyorum. Bende tüm sarı alanı taradım bulamamıştım. YouTube'da izleyerek şemayı buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tahmin etmiştim kulede oldugunu ama oraya nasıl cıkacagımı bulamamıstım sagolasın

Arkadaşlar ben bütün şemaları buldum hatta büyük usta yapıyorum şu anda ama griffin okulunun üstün zırh yapamıyorum demircilerde gözükmüyor. Bir hata mı oldu ki acaba.

Geri
Yukarı