Witcher 3'e tekrar başlanır mı?

karamaga

Decapat
Merhaba birkaç saat önce 49 saatlik bir gameplay süresi ile Witcher 3'ü bitirdim oyun cirinin efsunger olduğu son ile bitti lakin benim yanlışlıkla aldığım kararlar var. Triss'e yanlışlıkla seni seviyorum demem gibi ya da son dilek görevini başarısız yapmam gibi kendimce önemli şeyleri yapamadım. Ayrıca Velen'de haritanın nerden baksanız yüzde 20'sini anca gezmişimdir bir sürü soru işareti vardı sayısız kontrat vardı. Daha önceden 1 ve 2'yi oynamadım sizce yazın 1 ve 2'yi alıp hepsini sırasıyla istediğim şekilde oynasam sıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Serinin ilk oyunundan başlayıp tüm karakterleri ve aralarındaki ilişkileri öğrenin. Bazıları internetten izleyin ya da okuyun diyorda çok sığ kalır bu şekilde yapılmamalı. Oyunun ana hikayesi kadar yan görevleri de çok kaliteli. Elinizde yok ise DLC'lerini alıp özellikle oynayın, ana hikayeden çok daha kaliteliler.

Tüm yan görevleri sıkılmadan hepsini bitirin, basit düşünülmüş değiller. Gwenti ise es geçmeyin gayet kaliteli kart oyunudur. Efsunger setlerini de özellikle araştırıp tamamlayın, sıradan setlerle oyunu tamamlamayın. 49 saatte bitirilecek bir oyun değil. İyi oyunlar.
Merhaba birkaç saat önce 49 saatlik bir gameplay süresi ile Witcher 3'ü bitirdim oyun cirinin efsunger olduğu son ile bitti lakin benim yanlışlıkla aldığım kararlar var. Triss'e yanlışlıkla seni seviyorum demem gibi ya da son dilek görevini başarısız yapmam gibi kendimce önemli şeyleri yapamadım. Ayrıca Velen'de haritanın nerden baksanız yüzde 20'sini anca gezmişimdir bir sürü soru işareti vardı sayısız kontrat vardı. Daha önceden 1 ve 2'yi oynamadım sizce yazın 1 ve 2'yi alıp hepsini sırasıyla istediğim şekilde oynasam sıkar mı?
Hahaha, soru mu bu şimdi :D TABİKİDE !!!!!!!!
15 kere bitirdim.

Hmm. 100 saat oynadım şu oyunu. Modladım bu sefer. Bulabildiğim tüm texture, reshade modunu yükledim. Artık gözlerim 2 kat bayram ederek oynuyorum.

Serinin ilk oyunundan başlayıp tüm karakterleri ve aralarındaki ilişkileri öğrenin. Bazıları internetten izleyin ya da okuyun diyorda çok sığ kalır bu şekilde yapılmamalı. Oyunun ana hikayesi kadar yan görevleri de çok kaliteli. Elinizde yok ise DLC'lerini alıp özellikle oynayın, ana hikayeden çok daha kaliteliler.

Tüm yan görevleri sıkılmadan hepsini bitirin, basit düşünülmüş değiller. Gwenti ise es geçmeyin gayet kaliteli kart oyunudur. Efsunger setlerini de özellikle araştırıp tamamlayın, sıradan setlerle oyunu tamamlamayın. 49 saatte bitirilecek bir oyun değil. İyi oyunlar.

Çözüm
Hiç bir şekilde sıkmaz. Oyunun çeşitli sonları var. Farklı seçimler ile tekrar oynayabilirsiniz. Ayrıca ilk 2 oyunu oynadığızda hikayeyi kavramış olacaksınız ve 3. oyun daha sürükleyici gelecek. 2. oyunda yaptığınız seçimlerin 3. oyunu da etkilediğini belirteyim.

Ben 2 kere farklı sonlarla (DLC'ler dahil) bitirdim, 3.ye de başladım, kontratları mutlaka yapın, ana görev kadar zevk aldım ben kontratlardan, hazine avları da güzeldi. Oyun muhteşem ya ne denilebilir ki oynatır kendini belki biraz ara vermen gereklidir hepsi o, sonra yine oynarsın bir yerde görürsün canın çeker yani Witcher bu :)

Bence başlanır. Ben kötü son alınca üzülmüştüm. Tekrar başlayıp iyi son almaya kasıyorum şu an ve hala çok eğlenceli geliyor. Hiç fark etmediğim yan görevler keşfediyorum hala.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz geç oldu biliyorum ama Witcher gibi oyunlara sonsuz defa başlanır benim daha 2 senedir düzgün bi bilgisayarım vardı bu yuzden Witcheri 6 önce oynamaya karar verdim ve şuanda tekrar bitirdim toplam 3.defa bitirmiş oldum ve sıkılmadan tekrar bitiririm bi oyun açık dünya rpg ise sonsuza dek oynarsın knk

Geri
Yukarı