Witcher 3'e Witcher 2 kaydı ile devam edilir mi?

lMirac

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktaki gibi Witcher 3'ü ilk defa oynuyorum Xbox üzerinden Witcher 2 ve 1 Steam hesabımda var ama Laptop'ım yeterli olmadığı için oynayamadım. Zaten W2 kaydi kullanın ne olduğunu anlamadım, yardimci olursanız sevinirim.
:) Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam üzerinden oynadığın Witcher 2 save dosyasını Xbox üzerinden Witcher 3 de kullanmak istiyorsun diye anladım umarım doğru anlamışımdır fakat bu mümkün değil. Başlangıçta Witcher 2 kaydını kullan seçeneğini açmalısın(açık, kapalı ve kaydı aktar seçenekleri var bunlardan açık seçeneğini seçmelisin diye hatırlıyorum.) Ayrıca yeni oyun + da Witcher 2'den kalan karakterleri göremezsin, sıfırdan başlamalısın.

Eğer önceden Witcher 2 oynadıysanız 3. oyunda yeni kayıt açarken size direkt soruyor. Oradan dosyayı seçmenizi istiyordu galiba tam hatırlamıyorum.

Ne dediğinizi tam anlamadım. Witcher 2 save dosyasını 3 de mi kullanmak istiyorsunuz?

Steam üzerinden oynadığın Witcher 2 save dosyasını Xbox üzerinden Witcher 3 de kullanmak istiyorsun diye anladım umarım doğru anlamışımdır fakat bu mümkün değil. Başlangıçta Witcher 2 kaydını kullan seçeneğini açmalısın(açık, kapalı ve kaydı aktar seçenekleri var bunlardan açık seçeneğini seçmelisin diye hatırlıyorum.) Ayrıca yeni oyun + da Witcher 2'den kalan karakterleri göremezsin, sıfırdan başlamalısın.

Eğer önceden Witcher 2 oynadıysanız 3. oyunda yeni kayıt açarken size direkt soruyor. Oradan dosyayı seçmenizi istiyordu galiba tam hatırlamıyorum.

Moderatör başlığı değiştirmiş ben ilk defa oynuyorum The Witcher 3'ü onceki oyunlari ve bu oyumu hiç oymamadim bu özelliğin ne oldugunu sordum ve acmam mi lazim yoksa kapatmam mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı