Witcher 3'te baronun görevinde berbatçığı labirkine çevirme

Oğuz Eymen

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Witcher 3'te baronun çocuğunu ya öldürdüğümüz ya da labirkine çevirdiğimiz görevi bir türlü geçemiyorum labitkine çevirmek istiyorum. Yolun ortasında hayaletler geliyor kesiyorum herhalde kesince çocuğun sakinleşmesi lazım ama bir türlü sakinleşmiyor. Bende her türlü berbatçıkla vs atıyorum zaten vsde de kaybediyorum labirkine nasıl çeviriyoruz bebeği?

Merhaba Witcher 3'te baronun çocuğunu ya öldürdüğümüz ya da labirkine çevirdiğimiz görevi bir türlü geçemiyorum labitkine çevirmek istiyorum. Yolun ortasında hayaletler geliyor kesiyorum herhalde kesince çocuğun sakinleşmesi lazım ama bir türlü sakinleşmiyor. Bende her türlü berbatçıkla vs atıyorum zaten vsde de kaybediyorum labirkine nasıl çeviriyoruz bebeği?

Leveliniz kaç leveliniz yetmediği için zorlanıyor olabilirsiniz.

Witcher görevlerinin en zorlarından bir tanesidir. 4 kez oynamama rağmen her oynayışımda en az 2-3 kere ölmüşümdür.
Laberkini sakinleştirmek için laberkine AXII işareti atmanız gerekiyor fakat bunu Heyulaları öldürdükten sonra yapmalısınız. İlk önce Heyulaları öldürün, ondan sonra da laberkine AXII işareti atıp sakinleştirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı