Witcher 3'te cin nasıl geçilir?

Velen'den geleli 4 saat oynayış geçti.
Speedrun mı yaptın dostum? Ben 4 saatte oranın yan görevlerini anca yaptım, çok hızlı oynamışsın oyunu. Daha 8 level olmana rağmen oyunun ana hikayesinin ortalarına yaklaşmışsın, tavsiyem ya konsol kullanarak seviye atla ya da oyuna yeniden başla. Çünkü hile yapmadan hayatta yenemezsin o cini, benden söylemesi.

Son düzenleme:
Ben tekte geçmiştim cini, veya ikinci deneyişimde de olabilir. Witcher 3 çok kolay bir oyun cidden.

Aynen, ben de ona şaşırdım. Şu an hikaye olarak 8 levelde oyunun ortalarına yaklaşmış.
Harbiden ya ben oyunu bitirdiğimde 25-30 arasındayım galiba. Sonrada Blood & Wine oynamıştım.

Katılıyorum, bir de zor oyun diyorlar ya... Witcher serisinin ilk iki oyununu (özellik Witcher 2'yi) oynasınlar da göreyim. Witcher 2'nin başında normal zorlukta olsan bile yaratıklar seni 1-2 vuruşta hallediyor.

Witcher 3'ü düşman ölçekleme dahil en zor zorlukta oynuyorum, iksir ve yağ kullanmasam bile aşırı basit bir oyun. Ama Witcher 2'de yağ ve iksir olmadan bir halt yapamazsın.
Bir halt yapamazsın biraz abartıya kaçıyor hocam, tabii oynadığınız zorluğa göre de değişiyor. Normal zorlukta yağ veya iksir neredeyse hiç kullanmamıştım sanırsam.
E60BC951-ED96-428B-8CC0-B6882BCD5EAE.jpeg

Bu lanet yer dışında. Kriz geçirtir insana.

Oyunun yarısında olduğunu düşünmüyorum. Novigrad görevlerini atlamışsınız büyük ihtimalle.

Çoğu oyuncu nedense RPG oynamasını bilmiyor. Bu oyun GTA gibi git görev yap oyunu değil ki seviye ve teçhizat geliştirip ilerlemek gerekiyor.
Maalesef öyle, sonrada bu nasıl "oyun yeaa" diyorlar.

Bir halt yapamazsın biraz abartıya kaçıyor hocam, tabii oynadığınız zorluğa göre de değişiyor. Normal zorlukta yağ veya iksir neredeyse hiç kullanmamıştım sanırsam.
Ben zor zorlukta nekker dolu bir mağaraya iksir ve yağ kullanmadan girdiğim zaman yaratıklara bir şey yapamıyordum, beni hemen öldürüyorlardı. Ancak oyunu tekrar oynadığım zaman aynı yere girmeden önce iksir ve yağ kullandığım zaman yaratıkları kesmek Witcher 3'teki gibi çocuk oyuncağıydı.

Yani kısacası abartı değil, yaratıklar 1-2 vuruşta öldürüyor derken arkadan vururlarsa cidden öyle.
Oyunun yarısında olduğunu düşünmüyorum. Novigrad görevlerini atlamışsınız büyük ihtimalle.
O görevden kısa bir zaman sonra Uma'yı alıp Kaer Morhen'e gidip Kaer Morhen savaşını gerçekleştirecek, o kısım da oyunun ortaları.
Ha doğru, pardon. Oyunun çeyreğinde diyebiliriz o zaman :) ama bulunduğu yerlere oyunun ortalarında gitmesi gerekiyordu.

Son düzenleme:
Velenden geleli 4 saat oynayış geçti.
J tuşuna basıp ekran görüntüsü atar mısın? Bence o Velen görevlerini daha bitirmedin. Bitirsen bile Novigrad'ın Odun Ateşleri görevine geçmen lazımdı.
Eki Görüntüle 900057
Bu lanet yer dışında. Kriz geçirtir insana.

2. oyunun kolay zorluğu bile Witcher 3'ün kolay zorluğu ile aynı değil. Ama dediğiniz gibi kolay, orta zorlukta azıcık tryhard oynayarak kolayca geçiliyor görevler.

Ama 2. oyun canavar kapışmaları anlamına gerçeği en yakın yansıtıyor diyebilirim. 3. oyunda Leşen kontratı vardı, daha geçenlerde yaptım. Sanki kurt kesiyorum, o kadar basit geldi ki. Hâlbuki ne kadar güçlü ve tehlikeli bir yaratık.

Son düzenleme:
J tuşuna basıp ekran görüntüsü atar mısın? Bence o Velen görevlerini daha bitirmedin. Bitirsen bile Novigrad'ın Odun Ateşleri görevine geçmen lazımdı.
Bazen oyun kendiliğinden İstikamet: Skellige görevini takip ediyor, bence arkadaş bilmeyip oyunu dinlemiş ve oyunun başında direkt Skellige'ye gitmiş.

Bazen oyun kendiliğinden İstikamet: Skellige görevini takip ediyor, bence arkadaş bilmeyip oyunu dinlemiş ve oyunun başında direkt Skellige'ye gitmiş.
Aynen, Skellige görevi çıkınca ve yapılan görev bitince otomatik olarak Skellige görevine atıyor. Ben de ilk başladığım zamanlarda yaşamıştım bu durumu, sonra anladım olayı. Büyük ihtimalle öyle duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı