Witcher 3'te güncellemeden sonra buglar arttı

DROHEX

Hectopat
Merhaba Witcher 3 bitirdim daha sonradan sildim. Çünkü DLC'lerini alamamıştım. Daha sonra indirime girince DLC'lerini aldım kaldığım yerden devam ettim. Şöyle bir sıkıntı var bildiğniz üzere Witcher 3'e bir büyük güncelleme geldi. Ben DLC'leri güncellemeden sonra aldım. Oyunu 2 kere DLC'siz bitirdim hiçbir şey kaçırmamak adına. DLC'leri oynamadan birkaç yan görevle hazine AVI görevleri yaptım. Oyun da çok fazla sorun yaşıyorum örnek verirsek...

• Ata binmiyor takılıyor veya tuş spamlatıyor.
  • Zıplamıyor zıplasada tutunmuyor aynı yeri 7 8 hatta 10 kere denemek zorunda kalıyorum.
  • Karakterimiz durmuyor W lüyle koşuyorum ya da atla s tuşu ile ya da a-D tuşlarıyla yön değiştirmem gerekirken yapmıyor yapsa bile gecikmeli tuşu 4 5 saniye sonra algılıyor diyebilirim.
  • Suya dalmıyor bulunduğum yerde save atıp sonra save başlatıyorum düzeliyor.
  • At üstünden inmiyor yine save yapıp saveden başlamam gerekiyor.
  • Oyun akmıyor orta yüksek ayarlarda 90 100 FPS yakın FPS alıyorum ama oyun akmıyor.
  • Gwent kart oyununda kartları geç yolluyor ya da kartın üstüno okumak için bastığımda o kartı yolluyor veya yollamak için bastığım kart değil de onun yanındakini yolluyor.

Bunun gibi daha çok fazla açık bulacağma inanıyorum 3 gündür bunlar geldi başıma her oynadığımda da aynı. Dedğim gibi önceden 2 kere bitirdim son save güncelleme gelmeden 1 hafta öncesine ait. Sizde bu tarz bir sorun yaşadınız mı çözümü var mı ne yapmalıyım DLC'lere bu sorunu çözünce başlamayı planlıyorum.
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızılgöz ile ilgili sorunlar dışında -daha önceden de oluyordu arada sırada- Yeni Nesil Güncellemesiyle birlikte dediğiniz hiçbir sorunlar karşılaşmadım. Lokal olarak sizde bir sorun olabilir mi acaba? Oyunu silip yeniden yüklemeniz veya dosyaları doğrulamanız sizin için çözüm olabilir. Kullandığınız modlar var ise belki onlar da bu sorunlara yol açıyor olabilir.

İlk çıktığından beri yeni nesil güncellemesiyle oynuyorum dediğiniz sorunların hiçbirini yaşamadım, oyun akıyor. Çok garip.

Aynen çok garip bende yaşamadım daha önce ilk defa başıma geldi.

Kızılgöz ile ilgili sorunlar dışında -daha önceden de oluyordu arada sırada- yeni nesil güncellemesiyle birlikte dediğiniz hiçbir sorunlar karşılaşmadım. Lokal olarak sizde bir sorun olabilir mi acaba? Oyunu silip yeniden yüklemeniz veya dosyaları doğrulamanız sizin için çözüm olabilir. Kullandığınız modlar var ise belki onlar da bu sorunlara yol açıyor olabilir.

Kullandığım herhangi bir mod yok. Herkes gibi yükledim açtım oynadım hiç ayarlarına bile dokunmadım. Belki dosyalarında bir sıkıntı vardır bir onarmamı ne bir şeysi vardı onun onu yapınca düzelir belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı