Witcher 3'te hangi kılıcı almalıyım?

1657102588569.png

Hocam böyle bir kılıçta craftlayabiliyorum ama seviyem yetmiyor kullanmaya :(

Satacağınz eşyaları doğru kişiye götürüyorsunuz değil mi? Eğer götürüpye o fiyatlar geliyorsa öyledir. İstiyorsanız o gümüş kılıcı alın 1-2 kontrat yaparak parasını çıkarırsınız.

Bilmiyorum ki değeri 120 olan bir şeyi adam maximum 5'e alıyor ve bu harbiden tuhaf ve sanırım dediğiniz gibi yapacağim gven-nel ı alıp kontrat? Vb yapıp parasını çıkarmaya çalışacağım.

Biraz görev yapın XP kasarsınız. Ayrıca okulların şemalarını bulursanız onları da craft edebilirsiniz.

Tamamdır hocam biraz konrat biraz görev derken hem parasını hem de XP'yi kasmış olurum inşallah o zaman şimdi 200'lük gven-nel alıp daha sonra seviyeye ulaştığımda ise bunu craftlayacağım teşekkür ediyorum.

Bilmiyorum ki değeri 120 olan bir şeyi adam maximum 5'e alıyor ve bu harbiden tuhaf ve sanırım dediğiniz gibi yapacağim gven-nel ı alıp kontrat? Vb yapıp parasını çıkarmaya çalışacağım.

Tamamdır hocam biraz konrat biraz görev derken hem parasını hem de XP'yi kasmış olurum inşallah o zaman şimdi 200'lük gven-nel alıp daha sonra seviyeye ulaştığımda ise bunu craftlayacağım teşekkür ediyorum.
Oyunda eski bir Save'me girip baktım. Ihlamurvadisindeki hancı'da durum böyle ;

Ekran Görüntüsü (4508).png

Yeni konular

Geri
Yukarı