Witcher 3'te nasıl fazla altın kazanılır?

244765

Hectopat
Makaleler
1
1 ve 2'yi oynamadan 3'e başladım. Dizisini izlemiştim az buz biliyorum yani. Oyunda aklıma takılan şeyler var. Daha önce Witcher tarzı oyun oynamadığım için acemiyim, o yüzden de olabilir aslında.

İlk olarak Baron'un eşini bulma görevindeyim, kızıyla olan ilişkilerini hallettim. Eşini arıyorum, bulamadım fakat bulacak gibiyim. İzlediğim videolarda benim görevimi yapanların Level'i genelde yüksek oluyor, ve 5000-6000 civarı altını oluyor. Benim ise 230 altınım var. Adam nasıl kasıyor bu kadar altını?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 ve 2'yi oynamadan 3'e başladım. Dizisini izlemiştim az buz biliyorum yani. Oyunda aklıma takılan şeyler var. Daha önce Witcher tarzı oyun oynamadığım için acemiyim, o yüzden de olabilir aslında.

İlk olarak Baron'un eşini bulma görevindeyim, kızıyla olan ilişkilerini hallettim. Eşini arıyorum, bulamadım fakat bulacak gibiyim. İzlediğim videolarda benim görevimi yapanların Level'i genelde yüksek oluyor, ve 5000-6000 civarı altını oluyor. Benim ise 230 altınım var. Adam nasıl kasıyor bu kadar altını?

Yeni+ yapmış olabilir. Yeni+ yapınca altında gitmiyordu sanırım.

Böyle tabela gibi bir yerde görevler oluyordu sanırım oradan iş alıp para kazanılabiliyordu fakat ben o işlere hiç girmedim. Paramda yoktu, kıt kanaat geçinerek bitirdim oyunu. Benim Geralt'ım yoksuldu.

Hocam baronun karısı görevi için diğer görevlerden ilerlemeniz gerekiyor yoksa yerini göstermiyor
parayı da hem o görevler hemde yan görevlerden kasmışlardır muhtmelen.

Loot toplayıp satarak gelir elde edebilirsiniz. Çok ağır bir looter olarak oynuyorum, oyunun %75 civarındayım ve 20000 altın, tıka basa dolu envanter ve zulam mevcut. Tamamen kullanmadıklarımı satsam 30000 üzerinde olurdu. Loot iyi bir gelir sağlıyor anlayacağınız. En başından beri neye ihtiyacım varsa da parasına bakmadan satın aldım rahat rahat. Biraz yan görev yaparak birikim sağladıktan sonra ana görevlere dönseniz de olur.

Loot toplayıp satarak gelir elde edebilirsiniz. Çok ağır bir looter olarak oynuyorum, oyunun %75 civarındayım ve 20000 altın, tıka basa dolu envanter ve zulam mevcut. Tamamen kullanmadıklarımı satsam 30000 üzerinde olurdu. Loot iyi bir gelir sağlıyor anlayacağınız. En başından beri neye ihtiyacım varsa da parasına bakmadan satın aldım rahat rahat. Biraz yan görev yaparak birikim sağladıktan sonra ana görevlere dönseniz de olur.
Önüme ne gelirse topluyorum bir işe yarar diye. Doğru mu yapıyorum sizce? Ve oyun hızlı bitmesin diye yan görevleri de yapmaya çalışıyorum sürekli. Envanterim baya doldu, 2 slot falan kaldı sanırım boş olarak. Taşıma kapasitemi arttırmam lazım fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Novigrad'da Eibhear Hattori isimli bir elf var, görevini yapıp dükkanını tekrar açtır. Kılıçları en yüksek fiyatlardan alıyor, kılıç sat sürekli. En kolay yol bu. Birde ana hikayeyi sallayın, yokmuş gibi sadece yan görev yapın. RPG oyunlarında en son gidilecek yer ana hikaye.

Önüme ne gelirse topluyorum bir işe yarar diye. Doğru mu yapıyorum sizce? Ve oyun hızlı bitmesin diye yan görevleri de yapmaya çalışıyorum sürekli. Envanterim baya doldu, 2 slot falan kaldı sanırım boş olarak. Taşıma kapasitemi arttırmam lazım fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum.
1613836145926.png

İmleci tuttuğumu aktive edebilirsin. Hatta sarı kısımdaki o ikisini aktif etmen işini kolaylaştırır. Bunun dışında ileride karşına daha yüksek değerli "heybe"ler de çıkacak.

Aşırı basit. Kılıç, nacakları alıp sat. Çok pis para veriyorlar. Yaklaşık 8 bin altınım var, ve ortalama 10 bin altınımı Witcher teçhizatlarına harcamama rağmen.

Öldürdüğün canavarları lootla, sat. O da iyi para getirir.

Etrafı lootla. Yakut gibi zanaatkar malzemeleri, külçe bulabilirsin. İyi para eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı