Witcher 3ü bitirdikten sonra The Witcher izlemek

FatabeyTheBest

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyunu daha bugün bitirdim. DLCleri daha oynamadım ama hazır ana hikayeyi yeni bitirmişken diziyi de tekrar izleyeyim dedim. Sahnelerde Geralt bir karar vereceği ya da cevap vereceği sırada elim istemsizce 1-2-3-4 tuşlarına gidiyor, ne karar vereceğimi düşünmeye başlıyorum :D Bu normal mi?

Oyunu daha bugün bitirdim. DLCleri daha oynamadım ama hazır ana hikayeyi yeni bitirmişken diziyi de tekrar izleyeyim dedim. Sahnelerde Geralt bir karar vereceği ya da cevap vereceği sırada elim istemsizce 1-2-3-4 tuşlarına gidiyor, ne karar vereceğimi düşünmeye başlıyorum :D Bu normal mi?
DLC oynamadan, bitirmek sayılmaz bence.
Çünkü Hearts Of Stone değil ama Blood And Wine efsane, cidden ama çok güzel çoğu oyuna taş çıkartır hele o Touissant Witcher 3' ün en güzel bölgesi. Diziyi izlemeden DLC bitir bence zaten birbirine bağlı değiller.

Dizi zaten direk olarak ilk 2 kitap. Ben de kitapları okuduktan sonra diziyi izlediğimde söyleyenecek replikleri önceden söylüyordum istemsizce :D

Türkiye'deki ilk 2 kitap birkaç bölümlük hikayelerden oluşuyor. Önce Blood and Wine ile Hearts of Stone'ı bitir, en azından 40 saatlik oynanış ve yeni hikaye. Eğer ana seriyi takip etmek istiyorsan serinin 3. kitabından (Elflerin Kanı) başlamalısın. Kitapları bitirdikten sonra diziyi izle.

Yeni konular

Geri
Yukarı