The Witcher 3'ü bitirdikten sonra boş hissetmek

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Oyunu good/best endingde ilk defa bitirdim. İçimi garip bir his kapladı, bomboş hissediyorum. Nasıl açıklasam, dakikalarca Skellige veya Kaer Morhen müziği dinleyip düşünüyorum. Daha önce hiçbir oyunu bitirirken böyle bir şey hissetmemiştim. Kaldı ki oyunun hikayesini tam olarak bilmiyorum bile. 50 saatin nasıl geçtiğini anlamadım. Aynı durumu yaşadığını söyleyen birkaç yorum gördüm, normal mi bu durum? Cidden bomboş hissediyorum. Hayatımda ilk defa bir oyun beni bu kadar etkiledi. Yapacak hiçbir şey yok gibi.

Spoiler verdim mi bilmiyorum, vermiş isem lütfen başlığa ekleyin ve konuyu düzeltin. Teşekkür ederim.

Spoiler verdim mi bilmiyorum, vermiş isem lütfen başlığa ekleyin ve konuyu düzeltin. Teşekkür ederim.

Konunun uzun kısmını üstte bıraktım sayfayı aşağı kaydırarak :D

Ben de oynuyorum, bakalım ne olacak.

Oyunu good/best endingde ilk defa bitirdim. İçimi garip bir his kapladı, bomboş hissediyorum. Nasıl açıklasam, dakikalarca Skellige veya Kaer Morhen müziği dinleyip düşünüyorum. Daha önce hiçbir oyunu bitirirken böyle bir şey hissetmemiştim. Kaldı ki oyunun hikayesini tam olarak bilmiyorum bile. 50 saatin nasıl geçtiğini anlamadım. Aynı durumu yaşadığını söyleyen birkaç yorum gördüm, normal mi bu durum? Cidden bomboş hissediyorum. Hayatımda ilk defa bir oyun beni bu kadar etkiledi. Yapacak hiçbir şey yok gibi.

Ve evet bu normal bir şey bitiren arkadaşlarımda da oldu.

Gayet normal, bu tür bir başyapıttan sonra her oyun kolay kolay o boşluğu doldurmaz. Kitap okuma alışkanlığınız varsa, ve oyun kesmediyse kitap serisini okuyabilirsiniz onlarda epey keyiflidir. Ayrıca ilk defa bitirdikten sonra ben bir kere daha üstüne bitirmiştim birkaç ay sonra, sizde o şekilde yapabilirsiniz.
Leleleyleley :D

Bende aynısını hissettim 300 saat oynadım bir süre sonra geçiyor. Dün The Witcher 2. sezonu izledim tavsiye ederim.

Düzenleme: DLC'leri oynamadıysan kesinlikle tavsiye ediyorum Blood and Wine mükemmel.

Konunun uzun kısmını üstte bıraktım sayfayı aşağı kaydırarak :D

Ben de oynuyorum, bakalım ne olacak.
Moderatör yayınlamadan önce el atar diye düşünüp yazmıştım. :)
Diğer oyunlarını oynayın ya da dizinin 2. sezonu çıktı onu izleyin. :D
Diziyi izlemedim fakat izlemeyi düşünüyorum. Diziden önce Witcher 2'yi oynamayı düşünüyorum, Witcher evreni ve hikayesi hakkında çok bilgili bir akrabamdan az buz dinleyip başlamıştım oyuna.
Hocam güldürmeyi mi amaçlıyorsunuz Hahaha atarak? 🤪 @Penetrator God

Geri
Yukarı