The Witcher 3'ü bitirdikten sonra boş hissetmek

Oyunu epic gamesden alıp oynadım 30 dakika oynamaya bile tahammül edemedim. Parama yazık oldu insanlar şu oyunun neyini seviyor hala anlamış değilim.
Oyun zaten bir süre sonra açılıyor hocam. Bazı insanlar sevmeyebilir, bu normal.

Witcher 2'nin ilk 15 dakikası da benim için cehennem idi. Oyunu anında silmiştim. Belki sizin için başlama zamanı daha sonradır, kimse bilemez. :)
+1 PC açsa oynar bakarım ama sanırım imkiansız.
Bilgisayarınız Witcher 3 kaldırmıyor mu hocam?

Oyun zaten bir süre sonra açılıyor hocam. Bazı insanlar sevmeyebilir, bu normal.

Witcher 2'nin ilk 15 dakikası da benim için cehennem idi. Oyunu anında silmiştim. Belki sizin için başlama zamanı daha sonradır, kimse bilemez. :)

Bilgisayarınız Witcher 3 kaldırmıyor mu hocam?

Maalesef anca 15 20 FPS.

Maalesef anca 15 20 FPS.
1640027272338.png

"Düşmüş" hali.

Umarım herkes kendi istediği gibi bir bilgisayar alır zamanı gelince hocam. Ben de bu kasayı birkaç yıl içinde yavaş yavaş topladım.

Eki Görüntüle 1247408
"Düşmüş" hali.

Umarım herkes kendi istediği gibi bir bilgisayar alır zamanı gelince hocam. Ben de bu kasayı birkaç yıl içinde yavaş yavaş topladım.

Hocam çok zor. Ama gene de sağ olun. Ailem daha 60TL olduğu için eldiven almıyor PC mi alacak 5 6 7K ya. Onların PC anlayışı 3K 3-5k kaliteli oluyor :(. Bende kendim biriktiriyorum kendim alamam kredi karım vs. yok 13yşında küçük bir çocuğum ancak olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı