Witcher Serisi mi, Mass Effect Serisi mi?

HasKhan

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Tomb Raider 2013 oyununu bitmesin diye 2 saat oynayıp ara vermekteyim ve oyun tekrar aklıma geliyor. İlerlemek istiyorum şu an 6 saat oyun sürem var bu oyunu bitirdikten sonra Rise of The Tomb Raider'a ara verdikten sonra başlamak istiyorum açıkçası.
İlk oyun gibi 7.5 TL'ye düştüğünde alırım diye planlıyorum. Mass Effect uzay konulu RPG başlamalı mıyım sizce? Witcher 3'ü ise grafikleri görmek sistemi test etme amaçlı açtım oynayabilecek bir oyun. Witcher'ın ilk oyun ise grafikler yavan gelmişti ikinci oyun ise, orada karakteri geliştirdiğinde 3. oyuna aktarabiliyorsun.
Bir başka konuda 3 oyunla 400 saat kadar oyun süresi var demiş, sizce hikayesi gerçekten sağlam mi bu oyunun ciri ilk oyunda da var mı? 1 ve 2. oyun arasında grafik farkı var mı? Çok grafik farkı varsa 2. oyunla 3. oyunu oynasam hikaye olarak kopukluk olur mu?
Fikir verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
hikaye kopukluluğu yaşamamak için youtube'da witcher 1-2 hikaye özeti mevcut ve 3. oyunda bu ilk 2 oyunda olan karakterler , easter eggler , mevcut yani 2.nin tam anlamıyla hikaye devamı değil

Single olupta 300, 400 saat kendini oynatabilen başka bir oyun pek yoktur zannetmem kesinlikle Witcher 3'ü oynamalısın. :)
Arkadaşımın 500 saat Mount & Blade: Warband'ı var.Bende oynamaya başladım gayet güzel,30 saat oynadım bile :puro:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı