Witcher Serisi Nasıldır?

DryreL

Kilopat
Yer
İstanbul/Köln
Daha fazla  
Meslek
Dijital Oyun Tasarımı
The Witcher serisini çok duydum. İndirimdeyken Witcher 1 ve Witcher 2'yi satın aldım ama hiç oynamadım. Hazır The Witcher 3 de indirimdeyken alasım var. Ama oyun hakkında en ufak bir fikrim bile yok. :D

Oyun hakkında hikayesi vb. bilgi vermenizi istiyorum. Mümkünse spoiler almayayım. Witcher 1'de çok eski kalıyor 2'den başlasam sorun olur mu? Oyunu Skyrim'e benzettim ama gerçekten benziyor mu? Ana hikayesi vb nedir? Teşekkürler.

Basit bir şekilde anlatmaya kalkarsak oyunun ihtişamına leke süreriz. Hiç düşünmeden en baştan başlayın, biraz İngilizce'den anlıyorsanız ve "RPG nedir?" sorusuna cevap arıyorsanız beklemeden başlayın. Bu seferki indirim gerçekten güzel, kaçırmamak gerek. Daha uyguna yok bildiğim kadarıyla, varsa söyler oradan alırız.

FPS ve RTS oyunları seven biri olan ben RPG bir oyunu da beğendim. The Witcher 2'yi oynadım ve grafiklerini kaliteli buldum. Zamanınız varsa oynamanız gereken oyunlardan birisidir diyebilirim.

Hikayenin muhteşem olduğunu duydum, benimde oynamak istediğim bir seri, LYS denen illeti bir atlatalım ilk fırsatta başlamayı düşünüyorum :)

Birinci oyunun mekanikleri kanser edebilir ama sadece hikayesi için katlanmaya değer bence. Acele etmeden yavaş yavaş oynayın ben 1 seneye yayarak bitirdim ilk oyunu. 2. Oyun çok daha akıcı ve 3. oyun yapılmış en iyi 10 oyundan biri olabilir. Kesinlikle kaçırmayın derim.

The Witcher serisini çok duydum. İndirimdeyken Witcher 1 ve Witcher 2'yi satın aldım ama hiç oynamadım. Hazır The Witcher 3 de indirimdeyken alasım var. Ama oyun hakkında en ufak bir fikrim bile yok. :D

Oyun hakkında hikayesi vb. bilgi vermenizi istiyorum. Mümkünse spoiler almayayım. Witcher 1'de çok eski kalıyor 2'den başlasam sorun olur mu? Oyunu Skyrim'e benzettim ama gerçekten benziyor mu? Ana hikayesi vb nedir? Teşekkürler.
Benim önerim 2.oyundan başlamanız çünkü ilk oyunun mekanikleri insanı kanser ediyor.

Ben ilk oyundaki hikayeyi internetten öğrendim. 2. oyuna başladım direkt. 2 gün gibi bir sürede bitirdim, 3. oyuna geçtim öyle bir rahatlattı ki oyun. Zıplayabiliyoruz. :D

Ben bu indirimde 1 ve 2'yi satın aldım. 1. seriyi hâlâ oynamaktayım ve çok hoşuma gitti. Grafikler eski kalsada hikaye çok hoş. 2 ve 3. oyunun Türkçe dil desteği var. 1.oyunun ise ayrıyetten Türkçe yama kurabilirsin.

Geri
Yukarı