Wix premium alınır mı?

Averasia

Kilopat
Yer
BMW Munich, Frankfurter
Memleketimize bungalov yaptırıyoruz ve bunun için insanların internetten rezarvasyon yapmaları için Wix üzerinden bir web site oluşturdum. Ama rezarvaston kabul etmek için premium pakete geçmemiz gerekiyor alırınır mı? Güvenilir midir?

Memleketimize bungalov yaptırıyoruz ve bunun için insanların internetten rezarvasyon yapmaları için Wix üzerinden bir web site oluşturdum. Ama rezarvaston kabul etmek için premium pakete geçmemiz gerekiyor alırınır mı? Güvenilir midir?

Güvenilir sistemdir, zamanında İstanbul'un en popüler e-spor Cafe'sinin de web sitesini 3 yıl boyunca premium olarak orada barındırmıştım.

VDS gereksiz olur. Pek bilgi yok ise Wix ile de devam edilebilir daha basit.

Yani alayim mi hocam?
Paketlerde'de indirim varmış şu an 2 yıllık business unlimited paket 1275TL iyi gibi geldi bana.

Ekran Alıntısı.PNG

Birçok WordPress sitesi işini göreceğini düşünüyorum. Bu sitedeki temalara göz atabilirsin. Çok daha profesyonel şekilde hazırlayabilirsiniz.

Birçok WordPress sitesi işini göreceğini düşünüyorum. Bu sitedeki temalara göz atabilirsin. Çok daha profesyonel şekilde hazırlayabilirsiniz.

WordPress'ten yapmayı da düşündüm hatta bir taslak yapmaya çalıştım ama zorlandım açıkçası istediğim bir şeyi istediğim yere koyamıyordum. Bundan dolayı ondan vazgeçtim.
Çok profesyonel bir site olmasına gerek yok insanlar siteye bungalov hakkında bilgi öğrenmek resimlerini görmek için ve rezarvasyon yapmak için girecekler.

Yeni konular

Geri
Yukarı